Yargı'nın başarılı oyuncusu Mehmet Yılmaz Ak, diziden resmen ayrıldı. Ünlü oyuncunun diziden ayrılma nedeni ise kısa süre içerisinde ortaya çıktı. Kanal D'de yayınlanan Yargı'daki bu vedanın yaşanması gerekiyordu. Pars karakterinin ayrılık nedenine ilişkin resmi açıklama haberimizde...

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Yargı dizisinin yeni bölümleri büyük ilgi ile izleniyor. Ancak dizide bazen istenmedik durumlar meydana gelebilmekte. Özellikle de oyuncu ayrılığı söz konusu olduğunda senaristler de zorluk çekmekte. Beklenmedik ayrılıklardan biri yaşandı. Yargı'dan ayrılan isim Mehmet Yılmaz Ak oldu. Pars karakteri ile gönüllere taht kuran oyuncu, bundan sonraki süreç içerisinde dizide oynamayacak.

Oyuncu Neden Ayrıldı?

Pars karakterine hayat veren ünlü isim, hastalığı sebebi ile dizidien ayrıldı. Rahatsızlığını raporlu belge ile Yargı dizisinin yapımcı şirketi olan Ay Yapım'a sundu. Sonrasında ise oyuncunun ayrılığı kesinleşti. Sema Ergenekon'un senaryo planları ise bir noktada yarım kaldı.

Mehmet Ali Ak'dan Veda Açıklaması!

“Çok severek başladığım ve hala ilk günkü heyecanımla devam ettiğim hayatımda ve kariyerimdeki etkisini hiçbir zaman unutamayacağım Yargı projesinden erken ayrılmak durumunda kaldığımı üzülerek belirtmek isterim.
Ülke olarak hepimizi derinden etkileyen deprem ve sonra süreçte zor günler geçiren ailem ve sevdiklerimi her anlamda yanında olabilmek adına aldığım bu kararı anlayış saygıyla karşılayan, iki sezondur beraber çalıştığım Ay Yapım ailesine ve tüm ekip arkadaşlarına gönülden teşekkür ederim sunarım…"