Yasak Elma hayranlarına son dakika müjdesi geldi! Yasak Elma dizisine bomba isim geri dönüyor! Yasak Elma sağ gösterip sol vurdu! Halit mi dönüyor? Kaya mı dönüyor? Kerim mi dönüyor? Zerrin mi dönüyor? Yasak Elma dizisine bomba isim geri dönüyor! Talat Bu

Erkan Petekkaya ve Payman Maadi'yi Bir Araya Getiren Proje Heyecan Yarattı! Erkan Petekkaya ve Payman Maadi'yi Bir Araya Getiren Proje Heyecan Yarattı!
Yasak Elma hayranlarına son dakika müjdesi geldi! Yasak Elma dizisine bomba isim geri dönüyor! Yasak Elma sağ gösterip sol vurdu! Halit mi dönüyor? Kaya mı dönüyor? Kerim mi dönüyor? Zerrin mi dönüyor? Yasak Elma dizisine bomba isim geri dönüyor! Talat Bulut, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan beklerken diziye Nilgün Türksever mi dönüyor!

Fox Tv'nin Pazartesi akşamları reyting rekortmeni dizisi Yasak Elma'ya geri dönecek isim belli oldu. Ender, Yıldız ve Şahika'nın peşinde olan isim Halit mi? Halit yaşıyor mu?  Talat Bulut diziye geri mi dönüyor? Yeni bölüm fragmanında Ender, Halit'in yaşadığından emin olarak peşine düşüyor. Şahika ise Halit'in yaşayıp yaşamaması ile ilgilenmiyor. Ender, Halit'in yaşadığını kanıtlamak için girdiği evde bomba isimle karşılaşıyor!

Şevval Sam, Eda Ece ve Nesrin Cavadzada'nin başrollerinde yer aldığı Yasak Elma dizisinde diziye bomba isim geri dönüyor. Sıtkı'nın gizli gizli görüştüğü isim Halit mi? Yapımcı izleyicileri ters köşe mi yaptı? Tüm sorular cevap buldu.

Yasak Elma yeni bölüm fragmanında Ender, Halit'in yaşadığını kanıtlamak için işin peşine düşüyor. Bir eve giren Ender beklemediği bir isimle karşılaşıyor. Fragmanda kadın ayak seslerinin olması o kişinin Halit değil Zerrin olduğunu gösteriyor. Halit'in ilk karısı Zerrin, Ender, Yıldız ve Şahika'dan intikam almak için mi dönüyor.

Sıtkı'nın gizlice konuştuğu ve konulara hakim olan tek ismin Zerrin olduğu düşünülüyor. Ancak yapımcının seyirciyi ters köşe yapabileceği de konuşuluyor. Diziye girmesi beklenen Selin Ciğerci yeni bir karakterle Ender'in karşısına mı çıkıyor? Peki Halit'in adına hesap açan, Sıtkı ile çalışan Zerrin'den başkası olamaz mı? Tüm işaretler Zerrin'i gösteriyor.

Yasak Elma dizisine dönecek oyuncu ilerleyen bölümlerde ortaya çıkıyor! Yasak Elma hayranları diziye geri dönemsini istediği isimleri Halit, Kerim ve Kaya olarak istese de diziye Zerrin mi dönüyor? Talat Bulut, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan beklerken diziye Nilgün Türksever mi dönüyor?