Yasak Elma Mahmut kimdir . Pazartesi bizlere entrikanın adeta dibini yaşatan Yasak Elma adeta ikinci baharını yaşıyor dedirten yeni bölümü ile sizlerle şu sıralar birlikte.

Yasak Elma Mahmut kimdir . Pazartesi bizlere entrikanın adeta dibini yaşatan Yasak Elma adeta ikinci baharını yaşıyor dedirten yeni bölümü ile sizlerle şu sıralar birlikte.  diziye dahil olan Yasak Elma Mahmut kimdir ? Yasak Elma Mahmut gerçek adı nedir Hasan Ali'nin adamı olarak karşımıza çıkan Mahmut karakteri gerçekteki adı Mert Altınışık olmakta iken, bu yakışıklı oyuncu hakkındaki detaylar çok meraklı araştırılıyor .Yasak Elma Mahmut karakteri ile karşımıza çıka Mert Altınışık oynadığı diziler ve sevgilisi gibi detaylar

Yasak elma Mahmut kimdir


Yasak Elma dizisinde karşımıza çıkar ve yakışıklılığı ile herkesin Araştırma konusu olan Yasak Elma Mahmut karakteri işadamı olan Hasan Ali'nin danışmanıdır ve ona İstanbul'da yardımcı olan kişi olarak bizlerle birlikte olmak tayken birçok dizide rol alan Hasan Ali'nin adamı Mahmut karakteriyle karşımıza çıkan kişi Mert Altınışık'tır.

Mert Altınışık kimdir


1986 yılı doğumlu olan ve şu anda 34 yaşında olan Mert Altınışık aslen Adanalıdır. 187 boyunda olan Altınışık 70 kilodur oyunculuk bölümünü bitiren Mert Altınışık birçok dizide rol almıştır.  ancak rol aldığı diziler de pek dikkat çekmeyen karakter olarak bizlerle birlikte olsa da yasak Elma dizisi ile Mert Altınışık adeta altın çağını yaşayacaktır.