Fox TV’nin entrikalarla eğlenceyi başarı ile birleştiren sempatik dizisi Yasak Elma yine muhteşem bir bölümle ve olay göndermelerle ekranlara geldi.

Her bölümüyle izleyiciyi ekrana kitleyen dizi eğlenceli hikayesinin yanı sıra her bölümünde de mutlaka birilerini anmayı ihmal etmiyor.

Ekranların beş sezondur reyting rekortmeni olan harika dizisi bu bölümde de Şeyma Subaşını’na selam çaktı.

Dün akşamki bölümündeki bir karakter ile medyatik güzel ve yine medyatik aşkını hikayesine misafir eden dizi akıllara Şeyma Subaşı’nı getirdi.

Yasak Elma’nın dün akşamki bölümünde şirketi satın almak üzere bir Arap yatırımcı olarak ortaya çıkan karakter, hem milliyeti hem hareketleri hem de “dolandırıcılık” ekseninde yer alması ile Şeyma Subaşı’nın Mısırlı eski sevgilisi Muhammed Alsaloussi’yi hatırlattı

Dizide, kendisini çok zengin olarak gösteren  Arap işadamının adı çok uzun olduğu için önce ona kısaltılmış bir isim takıldı sonra ise bu adamın aslında zengin olmadığı, sadece önemli isimleri tanıdığı ortaya çıktı.

Yasak Elma'nın ünlü oyuncusu diziden ayrılıyor

Dizide gerçekleri öğrenen Doğan’ın ise “yine meşhur olmaya çalışan birisi” diyerek “Ender’e söylemeyin biraz oyalansın” demesi ise akıllara magazinin ünlü ismi Şeyma Subaşı’nı getirdi.

Murat Yıldırım Kararını Verdi! Yeni Dizisi Teşkilat Oldu! Kavga Kızışıyor! Çağlar Ertuğrul'a Ne Oldu? Murat Yıldırım Kararını Verdi! Yeni Dizisi Teşkilat Oldu! Kavga Kızışıyor! Çağlar Ertuğrul'a Ne Oldu?

Zira magazin dünyasında yer alan haberlere göre aslında çok zengin görünen ve sosyal medyadaki paylaşımlarında para saçtığı görülen Muhammed Alsaloussi’nin aslında zengin olmadığı belirtiliyordu ve bu iddialara göre Meedo, aslında zengin isimlerin özel ihtiyaçlarını karşılayan bir kişiydi. Zengin değildi ve sadece çok zengin insanları tanıyordu ve Şeyma Subaşı kısa süre önce bu sevgilisinden ayrılmıştı.

Son Dakika... Şeyma Subaşı ve sevgilisi Mohammed Alsaloussi ayrıldı! Tüm fotoğrafları sildi...