Pazartesi akşamlarının sevilen eğlenceli dizisi Yasak Elma'da Çağatay karakteri ile Yıldız karakterinin aşkı meğer eskiymiş! Eda Ece ile Berk Oktay'ın yıllar önce beraber başrollerinde yer aldığı diziyi öğrenenler şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar! Meğer 2015 yılında da birbirlerine aşıklarmış! Eski aşıklar Eda Ece ve Berk Oktay!

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade'nin yer aldığı yeni sezon kadrosunda Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Gülenay Kalkan, Şafak Pakdemir, Can Nergis, Sinan Eroğlu, Barış Aytaç gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisinin Yıldız ve Çağatay'ı meğer eski aşıklarmış!

Eğlenceli diyalogları ile seyircilerin gönlünde taht kuran Pazartesi akşamlarının bol entrika ve komedi dizisi Yasak Elma'da bu sezon ortasında Talat Bulut, Gökhan Alkan ve Barış Kılıç diziden çıkartılmış yerlerine Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Gülenay Kalkan getirilmişti.

Yıldız karakteri ile diziye yeni dahil olan Çağatay karakterinin aşkı kısa sürede dizide evliliğe gitmişti. Dizinin Yıldız'ı Eda Ece ve Çağatay'ı Berk Oktay'ın 2015 yıllında Show Tv'nin tek sezon süren ancak adından söz ettiren dizisi İlişki Durumu Karışık'ta yer aldığı ortaya çıktı.

AŞK DEDİKODULARI İLGİ GÖRMÜŞTÜ!  

Kadrosunda Eda Ece, Berk Oktay, Seren Şirince, Pamir Pekin ve Nurseli İdiz'in yer aldığı İlişki Durumu Karışık dizisi farklı senaryosu ile yayınlandığı ilk bölümleri ile büyük ilgi görmüştü. Dizide Eda Ece'nin canlandırdığı Elif ve Can karakterlerinin aşkı hafızaları tazeledi.

Yasak Elma'da yıllar sonra bir araya gelen Berk Oktay ve Eda Ece'nin hayranları bu durumu unuttuklarını dile getirerek sosyal medyada ikilinin eski dizisinden sahneleri paylaşamaya başladı. İkiliyi o dönem bir birine yakınlaştıran hayranları Yasak Elma'da yeniden görmekten memnun olsa da Yıldız'ın yanına Gökhan Alkan'ı isteyenlerin sayısı da az değil.