Yasak Elma'ya yeni Şahika geliyor! Yıldız kök sökecek, Ender entrikaya doyacak, Şahika mumla aranacak

FOX TV ekranlarının Entrika dolu dizisi yasak Elma’ya yeni sezonda bomba gibi bir isim geliyor. Hatta öyle bir oyuncu Yasak Elma kadrosuna dahil oldu ki Şahika mumla aranacak.

Dizi Haberleri 29.06.2021 - 20:14 29.06.2021 - 20:14 Volkan Arık

FOX TV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Gülenay Kalkan, Berk Oktay gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisi sezon finali yaparak ekrana veda etmişti. Dizinin yeni sezonu büyük bir heyecanla beklenirken Kadrodan birçok oyuncunun ayrıldığı ortaya çıktı. Ancak yeni sezonda hikayenin bambaşka şekilleneceği yönünde iddialar da var. Hatta kadroya öyle bir isim dahil oldu ki bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Hareket şahikayı mumla arayacak Yıldız, Çağatay’ı kaptırmamak için adeta ecel terleri dökecek.

yasak-elmaya-yeni-sahika-geliyor-yildiz-kok-sokecek-ender-entrikaya-doyacak-sahika-mumla-aranaca-1

Şahika'nın ölümü sonrasında Yasak Elma dizisinde işler bir hayli karışmış sezon finali bölümünde de ortalık darmaduman olmuştu. Yeni sezonu büyük bir heyecanla beklenen yasak elma dizisinden yeni haberler gelmeye devam ediyor. Hatta yeni sezonda yasak elma kadrosuna öyle bir isim dahil olacak ki izleyiciler şahikayı mumla arayacak. Özellikle Yıldız ve Ender'in bu yeni oyuncu nedeniyle başı çok ağrıyacak gibi görünüyor. Hatta Yıldız'ın tahta sallantı ya girebilir Kadrodan bile çıkarılabilir.

yasak-elmaya-yeni-sahika-geliyor-yildiz-kok-sokecek-ender-entrikaya-doyacak-sahika-mumla-aranaca-2

ŞAHİKA GİTTİ YERİNE DAHA BÜYÜK BİR BELA GELDİ

Yeni sezonda Yasak Elma dizisinin kadrosunda adı geçen oyuncu Biran Damla Yılmaz oldu. Güzel oyuncunun kadroya dahil olması ile birlikte hikayede yeniden şekillenecek. Yasak Elma özellikle Geçtiğimiz Sezon Şahika karakteri ile çok konuşulmuş dizide yaşanan entrikalar sık sık sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Bu sezonda yine entrika dolu bölümleriyle ekrana gelmeye hazırlanan dizide Biran Damla Yılmaz'ın hangi karaktere Hayat vereceği henüz netleşmedi.

yasak-elmaya-yeni-sahika-geliyor-yildiz-kok-sokecek-ender-entrikaya-doyacak-sahika-mumla-aranaca-3

YASAK ELMA NE ZAMAN BAŞLIYOR?

YASAK ELMA 2021 yeni sezon ne zaman başlıyor sorusunun yanıtı da şu sıralar merak edilen konular arasında yer alıyor. Geçtiğimiz haftalarda sezon finali yapan ve ekranlardan ayrılan Yasak Elma dizisinin çekimlerinin Ağustos ayında başlaması ve dizinin Eylül ayında ekranlarda olması bekleniyor. Ancak yeni sezon kadrosunda birçok ünlü isim olmayacak. Şükrü Özyağcılar olmak üzere çok sayıda isim diziden ayrılırken henüz başrol oyuncuları konusunda bir netlik bulunuyor. Berk Oktay'ın Yasak Elma'dan ayrılık Savaşçı'ya geri döneceğini de iddia ediliyor. Ancak bu konuda başarılı oyuncudan Henüz bir açıklama yapılmadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@