Mehmet Ali Erbil ile Nergis Kumbasar’ın kızları Yasmin Erbil’in, birbirinden dekolteli Instagram paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

Türkiye’nin belki de gelmiş geçmiş en çapkın adamlarından biri olan Mehmet Ali Erbil’in ikinci evliliği Nergis Kumbasar’laydı. Mehmet Ali Erbil ile Nergis Kumbasar 1989-1996 yılları arasında evli kaldı. Çiftin inişli çıkışlı evliliklerinin bitmesinden 1 yıl önce, 1995 yılındaysa kızları Yasmin Erbil dünyaya geldi. Annesi ve babası gözlerden uzak olmasına karşın Yasmin Erbil hiçbir zaman göz önünde bir çocuk olmadı. Ta ki büyüyüp serpilip koca bir genç kız olana kadar…

Yasmin Erbil son dönemin en çok konuşulan aile torpillilerinden biri. Instagram’ı aktif kullanıp bir de bol bol dekolteli fotoğraf paylaşınca şöhreti bir anda babası Mehmet Ali Erbil ve annesi Nergis Kumbasar’ı geçer bir hale geldi. Yasmin Erbil’in Instagram sayesinde gelen şöhreti kısa sürede onu ekrana taşıdı. Önce bir magazin programı sundu Yasmin Erbil. Ama onun gönlündeki aslan başkaydı. Hedefi oyuncu olmaktı ve bunu da başardı. Fox TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma’da kısa bir süre rol alan Yasmin Erbil sonrasında diziden ayrıldı. Erbil’in oyunculuk performansı da beklenenin çok çok üstündeydi. Şimdilerde şöhretinin kaynağı olan Instagram’a geri dönen Yasmin Erbil önceki gün öyle bir fotoğraf paylaştı ki ortalıK karıştı.

KARA KIŞTA BİKİNİLİ POZ

Yasmin Erbil, Türkiye’yi adeta esir alan kara kışta, Instagram hesabında bir bikinili poz paylaşında olanlar oldu. Yasmin Erbil’in fotoğrafı binlerce beğeni ve yorum da aldı. Öte yandan anne Nergis Kumbasar daha önce yaptığı bir açıklamada kızının yaşıtlarında göre dozajında giyindiğini söylemişti. Bu kadar konuşulmasının nedeninin ise tık kaygısı olduğu söylemişti. Baba Mehmet Ali Erbil de benzer bir savunma yapmış ve kızının dekolteli giyinmediğini, yaşıtlarına uygun olarak giyindiğini söylemişti. Sık sık dekolteli yaz aylarında da özellikle bikinili pozlarını paylaşan Yasmin Erbil, magazin gündemin de kendisine sık sık yer buluyor.