Berdan Mardini ve eski karısı Fatoş Yelliler kavgasından rezalet çıktı...

Son dönemde cesur paylaşımlarıyla adından söz ettiren Berdan Mardini'nin eski eşi Fatoş Yelliler bu defa Mardini'nin ifşaları ile gündem oldu.

Berdan Mardini ile evliyken Gökhan Göz ile aşk yaşadığı ortaya çıkan Fatoş Yelliler hakkındaki açıklamalarla ayrı, sonrasında verdiği cevapla ayrı şok etkisi yarattı.

Ünlü türkücülerden Berdan Mardani eski karısıyla ilgili olarak iddiasında eski karısı tarafından defalarca kez aldatıldığını söyleyerek Fatoş Yelliler'in otel odalarında başka adamlarla olduğunu açıkladı.

Berdan Mardini ile Fatoş Yelliler arasında sular durulmuyor 'benle evliyken başka bir adamla evlendi!' Yatak pozu paylaşımı... - Galeri - Takvim

Berdan Mardini, iki çocuğunun annesi olan Fatoş Yelliler hakkında öyle bir ifşa yaptı ki, duyan şaştı kaldı.

Geçen yıl boşandığı eşi Fatoş Yelliler tarafından defalarca kez aldatıldığını "Otel odasında başka adamlarla..." sözleri ile iddia eden Berdan Mardini eski karısını resmen herkesin önünde yerden yere vurdu.

Seda Sayan'a Ünlü Oyuncudan Ağır Küfür Geldi! Sosyal Medyayı Sallayan Küfür! Seda Sayan'a Ünlü Oyuncudan Ağır Küfür Geldi! Sosyal Medyayı Sallayan Küfür!

Çocuklarının annelerini görmek istemediğini söyleyen Berdan Mardini, Sabah'tan Tuba Kılçık'a yaptığı açıklamada "'Çocuklarımla tatile gidiyorum' diyor ama otelde bir odada evlatlarımı tek başına bırakıp, yan odada başka adamlarla buluşmuş, uyuşturucu almış" açıklaması ile gündemde.
 

Fatoş Yelliler Kimdir? - Haber61

Berdan Mardini aldatıldığını "Beni defalarca aldattığını evlatlarım da biliyor. 10 yıl evli kaldım, meğer 9 yılı aldatılmışım. Boşandıktan sonra evde eşyalarının arasından neler neler çıktı. Mektuplar, parfümlü tişörtler buldum. Sevgililik cüzdanı bile yapmış adamlarla. Evde dolmalar, börekler yapıp sevgililerine götürmüş. Böyle bir kadına çocuklarımı nasıl göstereyim? Zaten anneyi her gördüklerinde travma yaşıyor evlatlarım." sözleri ile açıkladı.
 

Fatoş Yelliler ise Mardini'nin açıklamalarına sosyal medyadan yaptığı bir paylaşım ile cevap verdi.

Eski eş Yelliler paylaşımında "Ben bile senin sırtından prim yapmazken senin benim gibi ünü olmayan bir kadının sırtından prim yapmaya çalışıyor olman gerçekten acınacak durumdasın.
Çocuklar travma yaşıyor doğru, 8 yaşında bir kız çocuğuna annesini aramak istediğinde senin annen o... teki dersen çocuk tabi travma yaşar." sözleri ile dikkat çekti.

rnp