KargaSeven Pictures imzalı, yönetmeliğini Başak Soysal ve Cem Özüduru'nun yaptığı, senaryosu Elif Usman tarafından kaleme alınan Yeni Hayat geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle ekranlara geldi. Reytingler listesinde Total'de 6.

KargaSeven Pictures imzalı, yönetmeliğini Başak Soysal ve Cem Özüduru'nun yaptığı, senaryosu Elif Usman tarafından kaleme alınan Yeni Hayat geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle ekranlara geldi. Reytingler listesinde Total'de 6. sırada yer alan Yeni Hayat dizisi birbirinden çok farklı iki ailenin yollarının kesişmesiyle yaşanacaklar ve aile ile aşkın çatışması anlatılıyor. Oldukça zor bir günde dişli rakiplerle mücadele eden Yeni Hayat beğenildi mi? Erken final yapar mı? her yerde aranmaya başladı. Biz de sizler için tüm bu soruları kısaca yanıtladık.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!


Yeni Hayat dizisinin kadrosunda; Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya yer alıyor. Gelelim dizisinin konusuna...Dizide, Adem Şahin (Serkan Çayoğlu), eşi Nevin (Nilperi Şahinkaya) ve kızı Ece’den (Nisa Sofya Aksongur) oluşan çekirdek ailesini geçindirmek için iş bulmak zorundadır. Ancak eski bir bordo bereli için bu o kadar da kolay değildir. Zengin iş adamı Timur Karatan’ın (Tayanç Ayaydın) eşi Yasemin Karatan’ın (Melisa Aslı Pamuk) koruma görevini üstlendiğinde olaylar farklı şekilde gelişecektir.YENİ HAYAT TUTTU MU? ERKEN FİNAL YAPAR MIİlk bölümüyle dikkat çeken Yeni Hayat; Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor, MasterChef gibi yapımlarla reyting yarışına girdi. Esas bu hafta oldukça iddialı rakipleriyle tam olarak mücadele edecek olan Yeni Hayat'ın işi çok da kolay görünmüyor.Bu nedenle işi ekstra zorlaşacak olan Yeni Hayat dizisi eğer beklenen furyayı yakalayabilirse Bir Zamanlar Çukurova dizisini tarihe gömebilir. Gerek aksiyon dizisi olması gerek oyuncu kadrosuyla merak uyandıracağını düşündüğümüz dizi eğer olay örgüsünün heyecanı yüksek bir biçimde ilerlerse izleyenleri kendine çekecektir. Ancak konu uzatılır ve sakız gibi uzarsa Yeni Hayat'ın pek şansı olacağını söyleyemeyeceğiz...Yeni Hayat yeni bölümleriyle her perşembe Kanal D'de...