BluTV, son dönemlerde birçok başarılı yapıma ev sahipliği yapmaya başladı. Birbirinden ilgi çekici konusu olan ve başarılı oyuncu kadrosu bulunan dizilere bünyesinde yer vermeye başladı.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?
BluTV, son dönemlerde birçok başarılı yapıma ev sahipliği yapmaya başladı. Birbirinden ilgi çekici konusu olan ve başarılı oyuncu kadrosu bulunan dizilere bünyesinde yer vermeye başladı. Yeşilçam adında nostaljik ama aynı zamanda günümüzden de uyarlamaların olduğu dizinin başrol oyuncu kadrosunda, Çağatay Ulusoy'un olması ise dikkat çekti. Çağatay Ulusoy'un yanı sıra, Yeşilçam dizisinde pek çok başarılı isim Çağatay Ulusoy'a dizi de eşlik etmeye hazırlanıyor. Çekimleri başlanan ve oyuncu kadrosu belirlenen dizinin afişleri de yayınlanmaya başlandı. Yeşilçam dizisinin reklamlarını ve tanıtımlarını gören izleyenler, dizi ile ilgili araştırmalara da başladı. Yeşilçam dizisi, EsFilm tarafından BluTV için hazırlanıyor. Aynı zamanda Yeşilçam dizisinin yönetmen koltuğunda çok başarılı bir yönetmen oturuyor. Birçok başarılı dizi ve filme imza atmış olan Çağan Irmak, Yeşilçam dizisinin yönetmen koltuğunda oturuyor. Yavaş yavaş oyuncu kadrosuda netleşen ve çekimlerine başlanan Yeşilçam dizisi, şimdiden odak noktası olmayı başardı. BluTV ekranlarında yayınlanacak olan Yeşilçam dizisinin ne zaman başlayacağı ise merak ediliyor. Yeşilçam dizisinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor ? Yeşilçam dizisi ne zaman başlayacak ? BluTV Yeşilçam dizisinin konusu ne ?

BluTV Yeşilçam dizisi oyuncu kadrosu;

BluTV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Yeşilçam dizisinin oyuncu kadrosu da yavaş yavaş belli olmaya başladı. Başrol oyuncuları netleşen dizinin ana karakteri ise yakışıklılığı ile göz dolduran ve beğenilen oyunculuğu ile Çağatay Ulusoy olacak. Yeşilçam dizisinde Çağatay Ulusoy'a eşlik edecek olan bir diğer başrol oyuncusu ise güzelliği ile gönülleri fetheden ve son dönemlerin popüler oyuncularından olan Afra Saraçoğlu olacak. Güzel oyuncu Afra Saraçoğlu ve yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un başrollerinde bulunduğu Yeşilçam dizisinin diğer oyuncuları da yavaş yavaş belli olmaya başladı. BluTV ekranlarında yayınalanacak olan Yeşilçam dizisine yardımcı oyuncu olarak Sen Çal Kapımı dizisine sonradan transfer olan ancak dizinin final yapmasıyla ekranlardan ayrılan güzel oyuncu Selin Şekerci'de yer alacak. Yeşilçam dizisine dahil olan ve kesinleşen isimlerden birisi de Ayta Sözeri oluyor. LGBT hakları aktivisti olan Ayta Sözeri de BluTV'de yayınlanacak olan Yeşilçam dizisinin oyuncu kadrosunda yerini aldı. Dizinin diğer oyuncuları ise henüz açıklanmadı.BluTV Yeşilçam dizisi ne zaman başlayacak ?

BluTV'de yayınlanacak olan Yeşilçam dizisinin ne zaman başlayacağı, ne zaman çıkacağı merak ediliyor. Çağan Irmak'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Yeşilçam dizisi, BluTV ekranlarında başlayacak. Yeşilçam dizisinin 10 bölümden oluşacağı belirtildi. 10 bölüm olacak olan Yeşilçam dizisinin ne zaman başlayacağı, izleyicisinin karşısına ne zaman çıkacağı ise belirtilmedi.Yeşilçam dizisi oyuncuları ve karakterleri;

Çağatay Ulusoy- Semih,

Afra Saraçoğlu- Tülin,

Selin Şekerci- Mine,

Ayta Sözeri- Kuvvet,

Güngör Bayrak- Belkis,

Bora Akkaş- Hakan,

Yetkin Dikinciler- Reha,

Nilüfer Açıkalın- Adviye,

Özgür Çevik- İzzet,

Selin Kahraman- Aysel,

Altan Erkekli,

Ercüment Fidan ve Efe Tunçer Yeşilçam dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor.