Her yıl yılbaşı özel programı ile reyting rekorları kıran O Ses Türkiye 31 Aralık 2020 akşamında ekranlara gelecek mi merak edildi. Pandemi nedeniyle bu sezon ekranlara gelmeyen O Ses Türkiye, yılbaşında olacak mı? İşte detaylar.

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"
Her yıl yılbaşı özel programı ile reyting rekorları kıran O Ses Türkiye 31 Aralık 2020 akşamında ekranlara gelecek mi merak edildi. Pandemi nedeniyle bu sezon ekranlara gelmeyen O Ses Türkiye, yılbaşında olacak mı? İşte detaylar...

Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu üstlendiği, jüri koltuğunda; Hadise, Murat Boz ve Beyazıt Öztürk'ün oturduğu O Ses Türkiye her yıl ekim ayı gibi TV8'de izleyici karşısına çıkıyordu. Ancak bu yıl pandemi nedeniyle yarışma olmadı. Hal böyle olunca normalde yılbaşı akşamlarının vazgeçilmez eğlence programı olan O Ses Türkiye yılbaşı özel yayınlanacak mı? 31 Aralık 2020 O Ses Türkiye var mı merak edildi.

Geçtiğimiz sene birçok ünlü ismin yeteneklerini sergilediği 2019 O Ses Türkiye'de Afra Saraçoğlu, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Özge Özpirinçci, Şebnem Bozoklu, Şükrü Özyıldız, Tuvana Türkay, İbrahim Büyükak, Gupse Özay, Bergüzar Korel ile ünlü hakem Fırat Aydınus, Fenerbahçeli futbolcu Max Kruse, Tuvana Türkay , Beşiktaş'ın kalecisi Loris Karius ve MasterChef jürisi Danilo Zanna yarışmıştı. Gelelim 31 Aralık 2020 O Ses Türkiye'nin detaylarına...

Yılbaşında O Ses Türkiye olacak mı? 31 Aralık 2020

Ne yazık ki gelen kulis bilgilerine göre bu sene yılbaşı akşamında O Ses Türkiye olmayacak. Ancak bir son dakika değişikliği olur mu bilemiyoruz. Onun yerine MasterChef yılbaşı özel bölümüyle ekranlara gelecek.