Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe hakkında sosyal medya hesabından sokak hayvanları ile ilgili yaptığı yorumlar sonrasında dava açılmıştı. Dün ifade veren Yıldız Tilbe'nin söyledikleri de sosyal medyada gündem oldu. Nevşin Mengü ve Şahan Gökbakar Yıldız Tilbe'nin ifadesini eleştirdi. Ünlü sanatçı ise kendisini eleştiren İki ünlü ismi “hoşt” cevabını verdi.

Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı

Yıldız Tilbe’nin Sokak hayvanları ile ilgili yaptığı açıklamalar sonrasında Hakkında dava açılmıştı. İfade vermeye giden Yıldız Tilbe ifadesinde söyledikleri ile de olay oldu. Yıldız Tilbe'nin ifadesini Twitter hesabından paylaşan gazeteci Nevşin Mengü, "Anahtar kelimeleri yan yana dizmiş" dedi. Kısa süre sonra Şahan Gökbakar da bu Tweetin altına yorum yaparak "Bir kaç tane daha var, onları unutmuş. Eklese daha vurucu olabilirdi" ifadelerini kullandı.

Cevapları karşısında herkes şaşkına döndü

Yıldız Tilbe'nin sokak hayvanları ile ilgili yaptığı açıklamalar son günlerde herkesin tepkisini çekmişti. Bu nedenle hakkında dava açılan ve ifadeye çağrılan Yıldız Tilbe, hayvanlara karşı acımasız görüşleri nedeniyle birçok kişi tarafından eleştirildi. Gazeteci Nevşin Mengü, Yıldız Tilbe'nin söz konusu davada verdiği ifadeyi sosyal medya hesabından paylaştı. Yıldız Tilbe'nin anahtar kelimeleri peş peşe yazdığını söyleyen Nevşin Mengü’ye Şahan Gökbakar da destek oldu.

yildiz-tilbeden-kendisini-elestiren-nevsin-mengu-ve-sahan-gokbakara-host-yaniti-3

Hoşşttt ve hoşt!

Yıldız Tilbe, Şahan Gökbakar ve Nevşin Mengü'nün bu yorumlarını görünce resmen çılgına döndü. Söz konusu Twitter yorum yazan Yıldız Tilbe, iki ünlü isme "Hoşt" dedi. Yıldız Tilbe'nin sosyal medyadan yaptığı bu yorumlara görenlerin ise ağzı açık kaldı.