Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 16 Şubat 2022 puan durumu belli oldu mu? 16 Şubat Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane puanları açıklandı mı?

İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti

ATV ekranlarının sevilen yarışması Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 16 Şubat 2022 puan durumu sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Zahide Yetiş'in sempatik sunumuyla ekranlara gelen yarışma programında her gün bir çift mutfağa giriyor en iyi yemeklerini yaparak en yüksek puanları almak için çalışıyor. Her hafta farklı çiftlerin yarıştığı programda çiftlerin ilişki ve hikayeleri de oldukça dikkat çekiyor. Peki, Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 16 Şubat 2022 puanları belli oldu mu? Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane bugün puan durumu nasıl oldu?

Ünlü sunucu Zahide Yetiş'in ATV ekranlarında sunduğu Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Her hafta farklı çiftlerin mutfağa girerek mücadele ettikleri yarışma programında büyük ödül Cuma günü dağıtılıyor. Bugün de yepyeni bir bölümle daha izleyici karşısına çıkan yarışmada puan durumu yakından takip ediliyor. Peki, Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 16 Şubat 2022 puanları belli oldu mu? Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 16 Şubat Bugün puan durumu sonuçları nasıl oldu? İşte puanlama ve detaylar…

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 16 Şubat 2022 puanları

ATV hafta içi her gün yayınlanan Zahide Yetiş ile mutfak bahane programında günün yarışmacı çift mutfağa giriyor ve finallerini gösteriyor. Zahide Yetiş ve rakipleri ise çiftin yemeklerini tadarak puanlama yapıyor. Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 16 Şubat 2022 puan durumu belli oldu. Bugün yarışan Sesilya ve Barış çifti masadan toplam 13 puan aldı. Zahide Yetiş ise çifte 5 puan verdi. 

zahide-yetis-ile-mutfak-bahane-16-subat-2022-puan-durumu-sonuclari-2

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane büyük ödül ne?

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane büyük ödül merak ediliyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen yarışma programında her hafta farklı çiftler mücadele ediyor. Yarışmanın büyük ödülü ise haftanın finali bölümünde 5 tam altın oluyor. Yani haftanın en yüksek puanı alan çift 5 tam altın sahibi oluyor.