Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 3 Mart 2022 puanları merakla takip ediliyor. Günün yarışmacıları ise Sedef ve Sedat Acar çifti. Peki, Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane puan durumu 3 Mart 2022 nasıl oldu? Bugün Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane Sedef ve Sedat Acar çifti kaç puan aldı?

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?

ATV’nin sevilen yarışması Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane’de haftanın 4. Günü başlıyor. Bugün mutfağa giren çift Sedef ve Sedat Acar çifti oldu. Hünerlerini gösterecek, el lezzetlerini konuşturacak olan çift, mutfakta uyumlarını da ortaya koyacak. Peki, Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 3 Mart 2022 puanları belli oldu mu? Sedef ve Sedat Acar çifti kaç puan aldı?

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane Sedef ve Sedat Acar çifti kimdir?

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane günün çifti Sedef ve Sedat Acar merak ediliyor. Bugün yarışacak olan çift Sedef Hanım 29 yaşında, Sedat bey ise 32 yaşında. 10 yıllık evli olan çiftin 9 ve 3 yaşlarında iki tane çocuğu var. Çift yarışmaya Kırşehir’den katılıyor. Özellikle el açması konusunda oldukça iddialı olduklarını söyleyen çift, bugün rakiplerine tam bir ziyafet çekeceklerini iddia ediyor.

zahide-yetis-ile-mutfak-bahane-3-mart-2022-puanlari-sedef-ve-sedat-acar-cifti-kac-puan-aldi-2

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 3 Mart 2022 puan durumu

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 3 Mart 2022 puanları haftanın finaline bir gün kala merakla takip ediliyor. Bu hafta 5 iddialı çiftin yarıştığı yarışmada her gün yapılan puanlamalar çok önemli. Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane’de haftanın birincisi 5 tam altın ödülü kazanıyor. Bugün de Sedef ve Sedat Acar çifti haftanın birinciliğine giden yolda yeteneklerini göstermek ve haftanın birincisi olmak istiyor. Sedef ve Sedat Acar çifti kaç puan aldı sorunun yanıtı izleyenler tarafından da merak ediliyor. Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 3 Mart 2022 puan durumu belli oldu. Sedef ve Sedat Acar çifti toplam 30 puan aldı.