Televizyon ekranlarında her gün yayınlanan dizi ve programlara gün geçtikçe yenileri de ekleniyor. Kanal D ekranlarında yeni bir yarışma programı başlayacak.

İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti
Televizyon ekranlarında her gün yayınlanan dizi ve programlara gün geçtikçe yenileri de ekleniyor. Kanal D ekranlarında yeni bir yarışma programı başlayacak. Eğlenceli ve heyecan dolu olacak olan yeni bir televizyon programı çok yakında başlıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanması planlanan yeni programı çok sevilen sunuculardan biri sunacak. Kanal D ekranlarında başlayacak olan yeni programı güzelliği ve naifliği ile tanınan Zahide Yetiş sunacak. Zahide Yetiş'in sunuculuğu ile gerçekleşecek olan yarışma programı, Kanal D ekranlarında gündüz kuşağında yayında olacak. Başarılı sunucu Zahide Yetiş, uzun bir süredir ekranlarda görünmüyor. Özlenen sunucu Zahide Yetiş, Kanal D ekranlarında başlayacak olan yarışma programında sunuculuk yapmaya başlayacak. Kanal D ekranlarında Gelin Kaynana adında olacak olan yarışma programını sunacak olan güzel sunucu Zahide Yetiş, programda yer alacağını da resmen duyurdu. Kanal D ekranlarında gelin ve kaynanaların birlikte yarışacağı yarışma programı, çok eğlenceli olacağa benziyor. Yaşanan pandemi dolayısıyla ekstra fazla evlerde vakit geçiren vatandaşlara da keyifli vakit geçirmeleri için hazırlanan program çok yakında Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Zahide Yetiş'in sunacağı programın adı da Zahide Yetiş'le Gelin Kaynana olacak. Peki, Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Zahide Yetiş'in programı Gelin Kaynana'ya nasıl başvuru yapılır ? Zahide Yetiş'le Gelin Kaynana programına nasıl katılırım ? Zahide Yetiş'le Gelin Kaynana yarışma programı başvuru formu !Zahide Yetiş'le Gelin Kaynana Yarışma Programı Başvuru Formu Şartları

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yarışma programında gelinler ve kaynanalar yarışacaklar. Gelin ve kaynanalar birer ekip olacaklar. Her gelin ve kaynanası bir ekip olarak kabul edilecek. Kanal D ekranlarında Zahide Yetiş'in sunumu ile gerçekleşecek olan eğlence programında rekabet üst düzey olacak. Yüksek heyecan ve kahkahanın birleşimini sunacak olan yarışma programı çok yakında başlayacak. Kanal D ekranlarında başlayacak olan yarışma programında gelin ve kaynanalar yarışacak. Zahide Yetiş'le Gelin Kaynana adlı yarışma programında yemek, moda, eğlence, dedikodu ve bolca sürpriz hediyeler yer alacak. Yarışmaya katılan gelin ve kaynanalar hafta için boyunca 5 gün sürecek olan yarışma programında yarışacaklar. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri yarışacak olan gelin ve kaynanalar, her haftanın son gününde sürpriz hediyeler kazanacaklar. Her hafta farklı gelin kaynanalar yarışmada yer alacak. Her hafta değişen kadrosu ile yarışma programının heyecanı ve dinamiği hiç bitmeyecek. Cuma günü, haftanın son gününde haftanın finali olacak. Haftanın finalinde yarışmada yarışan gelin kaynanalardan en yüksek puan alıp birinci olan, sürpriz hediyenin de sahibi olacak. Hem eğlenecek hem de eğlenirken hediye kazanacakları yarışmaya, gelin ve kaynanalar başvuru yapmaya başladı.

Zahide Yetiş'le Gelin Kaynana programına başvurular başladı. Zahide Yetiş'le Gelin Kaynana yarışma programına katılmak oldukça kolay. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yarışma programına başvuru yapmak için belli şartlar yer alıyor. Zahide Yetiş'le Gelin Kaynana programına katılmak için başvuru formunu doldurmak gerekiyor. Zahide Yetiş'le Gelin Kaynana programına başvurular, Kanal D resmi internet sitesinde başladı. Ayrıca Kanal D internet sitesinde yer alan numarayı arayarak yarışma hakkın bilgi alıp, başvuru detaylarını da öğrenebilirsiniz.

Başarılı sunucu Zahide Yetiş geçen sene Show TV ekranlarında bir televizyon programı sunuyordu. Bu sene Show TV'de sunduğu program yayınlanmıyor. Zahide Yetiş'te bu sene Show TV'den Kanal D'ye transfer oldu. Zahide Yetiş'in Kanal D ekranlarında sunacağı yeni yarışma programında her hafta 5 gelin ve 5 kaynana tüm hafta yarışacak. Tüm hafta yarışan 5 gelin ve 5 kaynana Cuma günü verilecek olan haftanın ödülünü kazanmak için kıyasıya rekabet edecek.