Yemekteyiz temalı programları nedeniyle karşı karşıya gelen 2 isim. Zuhal Topal ve Seda Sayan davalık olmuştu.

Yemekteyiz temalı programları nedeniyle karşı karşıya gelen 2 isim. Zuhal Topal ve Seda Sayan davalık olmuştu. Davanın kazananı Fox Tv'nin sunucusu Zuhal Topal oldu. Seda Sayan kendi açtığı davayı kaybetti. Zekeriya Atak kimdir?

Seda Sayan, kişilik haklarına saldırıda bulunduğu iddiasıyla Zuhal Topal'a dava açmıştı. Seda Sayan ve eski nişanlısı Erkan Çelik'in 200 bin liralık tazminat davası reddedildi.

Seda Sayan, Zuhal Topal'ın kendisine hakaret ve iftira attığını iddia etmişti. Ancak Seda Sayan davayı kaybetti. Seda Sayan ile eski nişanlısı Erkan Çelik'in 200 bin liralık tazminat davası reddedildi.

NE OLMUŞTU?

Zuhal Topal’la izdivaç adlı bir zamanların evlendirme programına katılan, Zekeriya Atak isimli bir damat adayı "Türkiye şehit verdi, siz burada oynadınız" diyerek canlı yayını terk etmişti.

Bunun ardından rakip kanalda program yapan Seda Sayan'ın  Zekeriya Atak'a Zuhal Topal'ın programını karıştırması için para verdiği iddia edilmişti. Bu parayı da Seda Sayan'ın nişanlısı Erkan Çelik'in verdiğine dair bir video kaydı da yayınlanmıştı.

Zekeriya Atak, bu görüntülerin silah zoruyla çekildiğini iddia ederek savcılığa başvurmuştu. Zekeriya Atak, Fox TV stüdyosunda kendisini silah zoruyla alıkoyduklarını iddia ettiği Zuhal Topal, eşi Korhan Saygıner, Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal ve yapımcı Zeynep Peker'den şikayetçi olmuştu.

Seda Sayan ve nişanlısı Erkan Çelik'de İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunmuştu.