Zuhal Topal'la Sofrada hangi gelin ve kaynana diskalifiye edildi? her yerde aranmaya başladı. Fox ekranlarında Zuhal Topal'ın sunumuyla ekranlara gelen yemek yarışmasında 29 Mart-2 Nisan haftasında yani bu hafta uzun bir aradan sonra ilk kez diskalifiye

Survivor Bu Sözlerle Sallandı: "Benim babam değil" Şampiyon İsim Ogeday Sözleri Olay Oldu! Survivor Bu Sözlerle Sallandı: "Benim babam değil" Şampiyon İsim Ogeday Sözleri Olay Oldu!
Zuhal Topal'la Sofrada hangi gelin ve kaynana diskalifiye edildi? her yerde aranmaya başladı. Fox ekranlarında Zuhal Topal'ın sunumuyla ekranlara gelen yemek yarışmasında 29 Mart-2 Nisan haftasında yani bu hafta uzun bir aradan sonra ilk kez diskalifiye şoku yaşandı. Geçtiğimiz yıllarda Kader ve Aynur Üçtaş'ın diskalifiye edildiği yarışmada heyecan dorukta olacak. Peki Zuhal Topal'la Sofrada yeni haftada kim diskalifiye edildi?  Detaylar haberimizde...

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında yeni hafta bomba gibi başladı. Birbirinden iddialı gelin ve kayınvalidelerin yer aldığı programda bu hafta bir gelin ve kayınvalide diskalifiye edildi. Hal böyle olunca neden böyle bir şey yaşandı? aranmaya başladı.

Zuhal Topal'la Sofrada kim diskalifiye oldu?


Resmi sosyal medya hesabı üzerinden yayınlanan fragmanda, ‘Yeni haftada bir kayınvalidemiz diskalifiye ediliyor!’ denildi. Hangi ismin diskalifiye edildiği ise fragmanda açıklanmadı.

Hafta içi her gün ekrana gelen Zuhal Topal’la Sofrada’nın yeni bölüm fragmanında yarışmanın sunucusu Zuhal Topal bir kayınvalidenin diskalifiye olduğunu açıkladı. Tanıtımda Zuhal Topal, ‘Sizi dışarı alabilir miyim, yarışmadan diskalifiye edildiniz. Dışarı çıkar mısınız!’ diyor. Tartışmaların arttığı yeni bölüm tanıtımında Topal, ‘ Buyrun çıkar mısınız diskalifiye edildiniz, çünkü haddinizi aştınız’ yanıtını veriyor.


Zuhal Topal'da bu hafta Şenay Toğul ve Emel Aksoy mu diskalifiye edildi?


Ancak Zuhal Topal'la Sofrada 29 Mart Pazartesi günü yaşananları göz önünde bulundurursak; Şenay Hanım'ın verdiği haksız puan Zuhal Hanım'ı kızdırdı. Çünkü hemen hemen her yemeği beğendiğini söyleyen Şenay Hanım, "Damak tadıma uymadı" diyerek daha ilk günden üç puan verdi. Kaynana Şenay'ın bütün hafta bu tavırlarının devam edeceğini düşünen izleyicilerin aklına Zuhal Topal'da bu hafta Şenay Toğul ve gelini Emel Aksoy mu diskalifiye edildi? sorusu geldi.

Konuyla ilgili yukarıda da söylediğimiz gibi bir bilgimiz yok. Ancak tahminlerimize göre diskalifiye olacak isim Şenay Hanım gibi duruyor.

Zuhal Topal'la Sofrada Şenay Toğul ile gelini Emel Aksoy kimdir?


Perşembe yarışmacıları Emel Aksoy ve Şenay Toğul. Emel, 30 yaşında ve henüz üç aylık nişanlı. Çılgın gelin Göztepe taraftarı; sofrada hırçın ve mutfakta hırçın. Şenay Hanım ise sofra düzenine çok önem veriyor.