TV8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışması Zuhal Topal’la Yemekteyiz 13 Nisan 2022 yeni bölüm başlıyor. Hafta içi her gün ekrana gelen yarışmada günün puanlaması merakla bekleniyor. Ayrıca bugün Zuhal Topal’ın bayılması ile beraber korku dolu anlar da yaşanıyor. Peki, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 13 Nisan 2022 puanları nasıl oldu? Zuhal Topal neden bayıldı, ne oldu?

Ünlü sunucu Zuhal Topal’ın sunumu ile hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran yarışma programı Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de haftanın 3. Günün başlıyor. Yine birbirinden iddialı yarışmacıların mücadele ettiği yarışmada bugün sıra Hilal hanımda. Hilal Hanım, hafta başından bu yana yaptığı eleştirileri ve puanları ile en dikkat çeken isimlerden biri olmuştu. Peki Zuhal Topal’la Yemekteyiz 13 Nisan 2022 puanları nasıl oldu? Hilal Hanım, bugün kaç puan aldı? Zuhal Topal neden bayıldı, ne oldu? Zuhal Topal’ın sağlık durumu nasıl?

Zuhal Topal Yemekteyiz Hilal kimdir, kaç yaşında?

Zuhal Topal Yemekteyiz Hilal hanım bu hafta eleştirileri ve verdiği puanlarla en çok dikkat çeken isimlerden biri oldu. Hafta başından itibaren iddiasını ortaya koyan Hilal Hanım, yemek konusunda çok iddialı ve titiz olduğunu söylüyor. Haftanın en iyi puanlarını kesinlikle kendisinin alacağına inanan Hilal Hanım, 15 bin TL para ödülüne de daha şimdiden göz kırpıyor.

Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı

Zuhal Topal Yemekteyiz 13 Nisan 2022 puanları

Zuhal Topal Yemekteyiz 13 Nisan 2022 yarışmacısı Hilal Hanım, bugün rakiplerini kendi evinde ağırladı ve ikramlarını yaptı. Zuhal Topal’ın bayılması ile yarışmacılar küçük çaplı bir şok yaşadı ancak gün kaldığı yerden devam etti. Zuhal Topal Yemekteyiz 13 Nisan 2022 puan durumu ise şöyle oldu;

Erdem Bey: 5 puan

Mülkiye Hanım: 4 puan 

Yusuf Bey: 5 puan

Filiz Hanım: 5 puan

Bugün yarışan Hilal Hanımın toplam puanı 19 oldu. 

13 Nisan Zuhal Topal neden bayıldı, sağlık durumu nasıl?

13 Nisan Zuhal Topal neden bayıldı, sağlık durumu nasıl sorusunun yanıtı da herkes tarafından merak ediliyor. Ünlü sunucu Zuhal Topal, Yemekteyiz yarışmasının bugünkü bölümünde baygınlık geçiriyor. Yarışmacıları da bir hayli korkutan Zuhal Topal’ın sağlık durumu iyi.