Ünlü sunucu Zuhal Topal'ın sunumu ile hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan ve Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan Zuhal Topal'la Yemekteyiz yepyeni bir haftaya daha başlıyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 18-22 Nisan haftası yarışmacıları da izleyiciler tarafından merakla Takip ediliyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz Pınar Başoğlu bugün kaç puan aldı Zuhal Topal'la Yemekteyiz 18 Nisan 2022 puanları nasıl oldu?

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”

TV8 ekranlarında hafta içi her gün Zuhal Topal'ın sunumu ile yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yeni bir hafta daha başlıyor. Bu hafta da birbirinden iddialı 5 yarışmacı haftanın birincisi olabilmek aynı zamanda büyük ödülü kazanabilmek için mücadele edecek. Haftanın ilk gününde yarışacak isim ise Pınar Başoğlu olacak. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 18 Nisan 2022 puan durumu nasıl oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 18 Nisan 2022 Pınar Başoğlu kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 18 Nisan puan durumu sonuçları ve detaylar haberimizde…

Hafta içi her gün başarılı sunucu Zuhal Topal'ın sunumu ile TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Zuhal Topal'la Yemekteyiz yepyeni bir haftaya daha başlıyor. Bu hafta da birbirinden iddialı 5 yarışmacı 15.000 lira para ödülünü kazanabilmek için mücadele edecek ve haftanın şampiyonu olmaya çalışacak. Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın ilk günü Pınar Başoğlu yarışacak. Pınar Hanım kendisine verilen iki buçuk saatlik süre içerisinde yemeklerini hazırlayacak ve sunumlarını yapacak. Ekran başında izleyenler Pınar Hanım'ın performansını şimdiden merak etmeye ve arama motorunda araştırmaya başladı. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 18 Nisan 2022 puanları nasıl oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 18 Nisan 2022 Pınar Başoğlu bugün kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Pınar Başoğlu kimdir?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın ilk günü yarışmacısı olan Pınar Başoğlu herkes tarafından merak ediliyor. Pınar Hanım 31 yaşında ve Aslen Adanalı. Evli olan Pınar Hanım'ın iki çocuğu bulunuyor. Açık Öğretim Lisesinden mezun olan Pınar Hanım 6 ay Butik pastacılık kursuna gitti ve takip sahibi oldu. Pastacılık alanında çalışmaya devam eden Pınar Hanım, Instagram hesabı üzerinden satış yapıyor.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 18 Nisan 2022 puanları

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın ilk gününde puanlama da izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Haftanın yarışmacısı olan Pınar Hanım'ın puanları merakla bekleniyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 18 Nisan 2022 puan durumu sonuçları yani dakikalarda haberimizde olacak...