TV8’in çok sevilen ve ilgiyle takip edilen yarışma programı Zuhal Topal'la Yemekteyiz 7 Nisan 2022 yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Haftanın finali öncesinde Artık heyecan doruğa çıkarken bugün Havva Hanım mutfağa giriyor ve gün ellerini gösteriyor. Havva Haftanın finali öncesinde Artık heyecan doruğa çıkarken bugün Havva Hanım mutfağa giriyor ve hünerlerini gösteriyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 7 Nisan 202 puanları nasıl oldu. Havva hanım bugün kaç puan aldı?

Zuhal Topal'ın renkli sunumu ile TV8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışma programlarından biri olan Zuhal Topal'la Yemekteyiz 7 Nisan 2022 yeni bölümü başlıyor. Haftanın dördüncü gününde mutfağa girecek olan yarışmacı Havva Hanım oluyor. Hafta başından bu yana gerek yorumları gerekte tartışmaların ortasında olması nedeniyle en dikkat çeken isimlerden biri olan Havva hanımın performansı izleyiciler tarafından da merakla bekleniyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 7 Nisan 2022 Havva Hanım bugün kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 7 Nisan 2022 puanlama nasıl oldu? 7 Nisan Zuhal Topal'la Yemekteyiz puanları ve detaylar haberimizde…

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Havva kimdir?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında haftanın dikkat çeken yarışmacılarından biri Havva Hanım oldu. Yorumları sırasında ve puanlamaları sırasında yaptığı çıkışlarla yarışmacılardan tepki çeken Havva Hanım 35 yaşında ve aslen Giresunlu. Bir çocuk annesi olan Havva Hanım evliliği çok sevdiğini evde yemek ve temizlik yapmaya bayıldığını söylüyor. Havva Hanım hafta başından bu yana masalarda yaptığı Yorumlarda çok dikkat çekmiş özellikle naz hanım ile girdiği çilek tartışması haftaya damga vurmuştu. Yine masada çiçeklerle ilgili sıra dışı yorum yapan Havva hanımın performansı merakla bekleniyor. Çünkü bugün Havva hanımın masasında fırtına kopacak gibi görünüyor.

zuhal-topalla-yemekteyiz-7-nisan-2022-puanlari-7-nisan-bugun-havva-kac-puan-aldi-2

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 7 Nisan 2022 puanları

Yepyeni bir güne daha merhaba diyen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında günün yarışmacısı Havva hanım oldu. Hafta başından bu yana tartışmaların merkezinde olan Havva Hanım rakiplerine karşı oldukça hazırlıklı. Masada kendisine çok eleştiri geleceğinin farkında olan Havva hanım gardını almış durumda. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 7 Nisan 2022 puan durumu sonuçları şöyle oldu:

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”

Naz Hanım: 8 puan

Sultan Hanım: 7 puan

Elif Hanım: 8 puan

Furkan Bey: 8 puan

Bugün yarışan Havva hanım toplamda 31 puan aldı.