18 Eylül Reyting sonuçları. 18 Eylül 2020 Cuma günü reytingleri kim kazandı.

18 Eylül Reyting sonuçları. 18 Eylül 2020 Cuma günü reytingleri kim kazandı. Ekranlarda reyting savaşı kızışıyor. Peki 18 Eylül 2020 reytinglerinde kim güldü? TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda mı? Star TV ekranlarındaki Babil mi?, ATV rekortmen dizisi Hercai mi?, Kanal D ekranlarında Arka Sokaklar mı?, Show TV ekranlarındaki Ramo mu? Fox TV'deki Bay Yanlış mı?18 Eylül Cuma Reytingleri!Ekranlarda reyting savaşında kim kazandı?  18 Eylül Cuma reyting sonuçları kazanan kim oldu? Ekranlarda yeni yayın tarihiyle birlikte muhteşem bir cuma akşamı yaşandı. Peki reytinglerde kimin yüzü güldü? ATV ekranlarında Hercai, Kırmızı Oda'ya yenildi mi? Kırmızı Oda'nın reytingleri nasıl? Zirvenin sahibi yine mi TV8'de yayınlanan Kırmızı Oda olacak? Babil ne kadar izlendi? Kanal D ekranlarında Arka Sokaklar ve Fox TV ekranlarındaki Bay Yanlış dizilerinden kimin yüzü güldü? Öte yandan yayın günü değişen Ramo, cuma akşamında başarılı olabildi mi?18 Eylül​​​​​​​ 2020 Cuma Reytingleri nasıl? Tahmini!Reyting listesinde son iki haftadır zirveyi kimseye bırakmayan Kırmızı Oda dizisi tahminlerimize göre, rakipleri artsa da başarısını sürdürmeye devam edecek. 15 sezondur ekranlarda olan Arka Sokaklar da kendi sabit izleyici kitlesini koruyacaktır. Öte yandan Hercai de reyting listesinde üst sıralarda yer alacaktır. Ancak geçtiğimiz haftalarda reytingleri düşük giden Babil ve Bay Yanlış zor duruma düşebilir.

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...


Ayrıca geçtiğimiz sezon salı akşamları yayınlanan Ramo da yeni sezonda cumaya geçti. Bu hafta 2. sezon ilk bölümüyle ekranlara gelen Ramo için sıkıntı oldukça büyük. Tahminlerimize göre dizi yine yüksek reytingler elde edemezse ekranlara erken veda edebilir.Gündüz kuşağında Müge Anlı zirvede!Öte yandan gündüz kuşağında ise Müge Anlı, Zuhal Topal'la Sofrada ve Esra Erol'da rakiplerini sollamayı başaracaktır.