ATV'nin sevilen dizisi Hercai bu akşam 39. bölümüyle ekranlara gelecek.

ATV'nin sevilen dizisi Hercai bu akşam 39. bölümüyle ekranlara gelecek. Yeni bölüm fragmanında  intikamından vazgeçtiğinde dair Reyyan'a söz veren Miran'ın babaannesiyle birlikte Azat'ı vurmaya gitmesi herkesi şoke etti. Hatta Azat'ın vurulduğu haberi Şadoğlu Konağı'na da ulaştı. Hal böyle olunca Hercai Azat ölecek mi? Miran Azat'ı neden vurdu? Tansu Taşanlar diziden ayrılıyor mu? çok merak edildi. Biz de sizler için bu soruları haberimizde derledik.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…


Başrollerini Akın Akınözü ve Ebru Şahin'in paylaştığı Hercai 3. sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni sezonda Aslan Aslanbey karakteriyle yeni bir heyecanın ortaya çıkacağı dizide Miran'ın Reyyan'a intikamından vazgeçtiğini söylemesi herkesi sevindirdi. Ancak sonrasında Miran'ın babannesiyle gidip Azat'ın karşısına dikildi. Hatta tanıtımda gördüğümüz kadarıyla Azat'ı vurdu. Hal böyle olunca Miran'ı Azat'ı neden vurduğu merak konusu oldu. Öte yandan Azat'ın akıbeti de akılları karıştırdı. Peki Hercai Azat ölecek mi? Tansu Taşanlar diziden ayrılıyor mu?

Hercai Azat ölecek mi?Öncelikle kardeşinin ölümünü içine sindiremeyen Miran, tahminlerimize göre Elif'in intikamını almak için Azat'ı vurmaya gidiyor. Bu konuyla ilgili henüz bir şey bilmiyoruz. Çünkü Azat karakteri Elif'in ölümüyle senaryo için önemsiz bir hale gelmiş de olabilir. Öte yandan Reyyan ve Miran aşkında Azat hep hikayenin içinde olduğu için hikayede kalması da gerekebilir.Ancak Azat tahminimizegöre bölüm sonu vurulur; bu nedenle Azat'a ne olacağını ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Hercai'nin Azat'ı Tansu Taşanlar diziden ayrılıyor mu?Yukarıda da söylediğimiz gibi Azat'ın senaryodaki rolü bittiyse Tansu Taşanlar diziden ayrılacaktır. Ancak Azat hala yaşamayı devam ederse Tansu Taşanlar da dizide kalacaktır.Tansu Taşanlar, 31 Mayıs 1984 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı mezunudur. Televizyon ekranlarında ilk kez 2008 yılında yayınlanan “Küçük Kadınlar” dizisi ile yer alan Tansu Taşanlar, ayrıca birçok tiyatro oyununda da yer almıştır.Tansu Taşanlar kimdir? Evli mi? Kaç yaşındaVatanım Sensin, Analar ve Anneler, Kara Para Aşk, Veda, Muhteşem Yüzyıl, Yalancı Bahar, İzmit Çetesi ve Bir Bulut Olsam dizilerinde rol alan Tansu Taşanlar, şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinde Azat karakterine hayat vermektedir. Tansu Taşanlar, 1.90 metre boyunda, 85 kilo ve İkizler burcudur. Taşanlar, Hercai dizisinde Gönül karakterini canlandıran Oya Unustası ile evli...Tansu Taşanlar’ın rol aldığı diziler:2019 – Hercai (Azad Şadoğlu)

2018 – Mehmetçik Kutlu Zafer (Zar)

2017 – Çukur (Avukat Nazım)

2017 – Kara Yazı (Kadir)

2016-2017 – Vatanım Sensin (Hasan Basri)

2015 – Analar ve Anneler (Halil)

2014 – Kara Para Aşk (Arda Çakır)

2013 – Küçük Kıyamet (Konuk Oyuncu)

2012 – Veda (Sinan)

2011 – İzmir Çetesi (Rıfat)

2011 – Yalancı Bahar (Aras)

2011 – Muhteşem Yüzyıl (Heykeltıraş)

2009 – Bir Bulut Olsam (Salih)

2008-2010 – Küçük Kadınlar (Ceyhun)Tansu Taşanlar’ın rol aldığı filmler:2017 – Taksim Hold’em (Ra)

2009 – Hırçın Kız Kadife (Süleyman)