O Ses Türkiye Yılbaşı özel bölümüyle 31 Aralık akşamı TV8'de olacak. Bu akşam çekimleri yapılan programın jüri koltuğunda Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Ebru Gündeş'in oturduğu O Ses Türkiye Yılbaşı özel'in konuklarından biri de Survivor 2020 şampi

Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı
O Ses Türkiye Yılbaşı özel bölümüyle 31 Aralık akşamı TV8'de olacak. Bu akşam çekimleri yapılan programın jüri koltuğunda Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Ebru Gündeş'in oturduğu O Ses Türkiye Yılbaşı özel'in konuklarından biri de Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can oldu. Programın çekimlerinden görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. Cemal Can ile Murat Boz'un düet yaptığı anlar ise gündem oldu. İşte detaylar...


O Ses Türkiye Yılbaşı özel gecesinde Cemal Can- Murat Boz düeti


31 Aralık akşamı TV8'de O Ses Türkiye Yılbaşı özel bölümü yayınlanacak. İzleyenlere keyifli anlar yaşatacak programın konuklarından biri de Cemal Can Canseven oldu. Şimdilerde bir single çalışması yapan ve Exxen'de  yayınlanacak 'Bu Benim Masalım' adlı müzikal dizide boy gösteren olan Cemal Can, O Ses Türkiye Yılbaşı özel bölümünde Murat Boz'la düet yaptı.

Bu anlar çekimlerden gelen ifşa görüntülerinde ortaya çıktı. O Ses Türkiye Yılbaşı özelde Murat Boz ve Cemal Can, Boz'un Janti adlı şarkısını söyledi.


Daha önce de Murat Boz şarkısı söylemişti


Öte yandan Murat ve Cemal Can, Survivor 2020'de adaların birleşme partisinde de birlikte oyun oynamıştı. Hatta Cemal Can o gecede de Murat Boz'un Adını Bilen Yazsın parçasını seslendirmişti. Cemal'in çok beğenilen performansı sosyal medyada da günlerce konuşulmuştu.

Öte yandan O Ses Türkiye Yılbaşı özel konuklarından biri olan Cemal Can Canseven kimdir? Kaç yaşında, hangi üniversitede okudu merak konusu oldu.

Cemal Can Canseven kimdir? Nereli


Annesi Rizelidir, babası Selanik göçmeni olan Cemal Can, 25 Mayıs 1996 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Kendisinden 9 yaş büyük olan ve “küçük annem” dediği bir ablası vardır. Aslen İzmirli olan Cemal Can, liseye kadar olan eğitimini İzmir’de tamamladı.  Üniversite eğitimi için İstanbul'a geldi.

İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başladı. Arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy’de DJ’lik eğitimi almaya başlamıştır. Canseven, beraber Youtube videoları çektiği Damla Biliç'i üniversite yıllarından tanıyor.

Survivor 2020'de şampiyonluğa uzanan Cemal Can Canseven'in, isminin hikayesi ortaya çıktı. Aylardır adada zorlu yaşam şartlarında mücadele eden ve performansıyla takdir toplayan Cemal Can'ın ikinci ismi Can Bartu'dan geliyor.