Trafik kazası geçiren Sergen Deveci'ni durumu ciddiyetini koruyor. Sergen Deveci kimdir? Sergen Deveci nereli? Sergen Deveci kaç yaşında? Sergen Deveci ne mezunu? Sergen Deveci yer aldığı diziler neler? Sergen Deveci öldü mü? Sergen Deveci yaşıyor mu?

Turne dönüşü yer aldıkları minibüsün bir kamyona çarpması sonrası ağır yralanan Sergen Deveci'nin sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Tiyatro turneleri çerçevesinde yolculuk yaptıkları minibüsün Amasya dolaylarında kaza yapamsı sonraso minibüste bulunan oyuncular Melis İşten, Ceyhun Fersoy ve Sergen Deveci yaralanmış Tolga Güleryüz ise hayatını kaybetmişti. Oyuncu Sergen Deveci'nin ağır yaralandığı ve durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Sergen Deveci'nin sağlık durumunun ciddi olduğu öğrenildi. Sergen Deveci öldü mü sorusu aramalarda en çok aratılan konulardan biri olurken durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. 

SERGEN DEVECİ KİMDİR?

2 Ekim 1991 tarihinde İzmit’te doğdu. Kocaeli Şehir Tiyatrosu’nda eğitim aldı. Sosyal medyada yayınladığı skeçlerle ünlendi.

İlk kez Blu Tv'de Bonkis adlı dizi ile kamera karşısına geçti.

Ben Bu Cihana Sığmazam şimdi topu attı! Başrol gitmek istedi, ortalık yıkıldı! Bu kadarına da pes... Ben Bu Cihana Sığmazam şimdi topu attı! Başrol gitmek istedi, ortalık yıkıldı! Bu kadarına da pes...