Dün akşam ekranlarda kanlı Pazar reytingleri vardı! 6 Kasım 2022 reyting sonuçlarında Show Tv'nin yeni dizisi Güzel Günler kaçıncı oldu? Tozluyaka, Teşkilat ve Yargı zirve savaşında ne yaptı? Kim birinci oldu?

Pazar akşamları ekranlarda reyting savaşında kim galip çıktı? Kanal D'de Yargı, Fox Tv'de Tozluyaka, TRT'de Teşkilat ve Show Tv'de yeni dizis Güzel Günler reytinglerde kaçıncı oldu?

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?

Ekranların en iddialı dizilerinin olduğu Pazar akşamına dün yeni bir dizi daha eklendi. Show Tv güçlü kadrosu ile merka uyandıran yeni dizisi Güzel Günler'i Pazar gününe koyarak büyük risk aldı. Peki sonuç ne oldu?

Dün yani 6 Kasım 2022 Pazar günü Kanal D'de geçen sezona damga vuran Yargı dizisi hem 10 Kasım hem de sokak tacizi sahnesiyle sosyal medyayı salladı. TRT'de ise reyting rekortmeni Teşkilat tüm heyecanıyla sürdü. Yazın en çok izlenen dizisi Tozluyaka ise dün heyecan dolu ve keyifli bir bölümle yine ekranlardaydı. Dün bu listeye güçlü kadrosu ile yeni bir dizi daha eklendi.

BKELENEN HAYAL KIRIKLIĞI MI?

Kadrosunda Binnur Kaya, Ecem Erkek, Olgun Toker gibi isimleri yerin aldığı Güzel Günler Pazar akşamı iddialı yapımlara rakip olarak şaşırttı. Peki reytingler de kimin yüzü güldü, kim hayal kırıklığına uğradı.

6 Kasım 2022 reyting sonuçları;

Tozluyaka dizisi Total'da 9 AB'de 11. sırada yer alarak düşüşünü sürdürdü.

Güzel Günler Total'de 6 AB'de 5. sırada yer alarak beklenenin üzerine çıktı.

Teşkilat Total ve AB'de 2. sırada yer aldı.

Yargı dizisi Total ve AB'de zirveyi kaptırmadı..