TRT1 ekranlarında hafta içi her gün izleyicisi ile buluşan komedi dizisi Acemi Anneler, hız kesmeden izleyicisini güldürmeye ve eğlendirmeye devam ediyor. Başarılı ve genç oyuncu kadrosu ile izleyicinin nabzını yakalıyor.

Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek! Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek!
TRT1 ekranlarında hafta içi her gün izleyicisi ile buluşan komedi dizisi Acemi Anneler, hız kesmeden izleyicisini güldürmeye ve eğlendirmeye devam ediyor. Başarılı ve genç oyuncu kadrosu ile izleyicinin nabzını yakalıyor. Acemi Anneler dizisi, Ankara'da çekiliyor. Ankara'da çekimleri yapılan Acemi Anneler dizisinin oyuncu kadrosu ise oldukça merak ediliyor. Acemi Anneler dizisinde yer alan oyuncular, sıklıkla ekranlarda gördüğümüz oyuncular değiller. Yetenekli ancak henüz çok büyük kitleye ulaşmamış oyuncular, Acemi Anneler dizisinde yer alıyor. Acemi Anneler dizisindeki Melahat karakteri de izleyicinin oldukça dikkatini çekmeyi başardı. Acemi Anneler Melahat kimdir ? Acemi Anneler'in Melahat'i Deniz Gökçe Kayhan kimdir ? Deniz Gökçe Kayhan kimdir ? Deniz Gökçe Kayhan oynadığı diziler nelerdir ?

Acemi Anneler Melahat kimdir ?

Başarılı oyuncu Deniz Gökçe'nin canlandırdığı Acemi Anneler dizisinin Melahat karakteri, dizide sevilen ama bir o kadar da sinir olunan karakterlerdendir. Acemi Anneler dizisinin Melahat'i Doktor Murat'ın ablası rolündedir. Murat evlidir ve eşini çok sevmektedir, mutlu bir evlilikleri vardır. Ancak Melahat, kardeşi Murat'ı eşinden çok kıskanır. Dr. Murat ve karısı ablası Melahat'in kıskançlıklarını ve çıkardığı sorunları görmezden gelmeye çalışır ancak bu dönem dönem büyük sorunlara neden olur. Murat'ın eşi Beyza bir şey demese de, zaman zaman büyük sorunlar olur.Deniz Gökçe Kayhan kimdir ?

Acemi Anneler'in Melahat'i gerçek hayatta kimdir merak ediliyor. Acemi Anneler'in Melahat'i Deniz Gökçe Kayhan, 1982 yılında Ankara'da doğmuştur. 38 yaşında olan başarılı oyuncu çok genç yaşta televizyon kariyerine başlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuştur. Deniz Gökçe Kayhan, 1989 yılında TRT Ankara Radyosu Çocuk Saati ile iş hayatına ve televizyon kariyerine başlamıştır. Güzel oyuncu Deniz Gökçe Kayhan, 2006 senesinde Bakü Güzel Sanatlar Akademisi'nden yüksek lisans yapmıştır ve diplomasını almıştır. Deniz Gökçe Kayhan'ın ilk dizisi, 1992 yılında Elif’in Rüyaları dizisi ile olmuştur. Deniz Gökçe Kayhan'ın 2012 yılında, 2 yaşındaki kızı balkondan düşerek vefat etmiştir.

Deniz Gökçe Kayhan oynadığı diziler nelerdir ?

1992 – Elif’in Rüyaları (Elif)

1994 – Eyvah Hamiyet Teyze

2002 – Bizim Evin Halleri (Şeyda)

2003 – Yuvadan Bir Kuş Uçtu

2014 – Büyük Sır

2020 – Acemi Anneler (Melahat)