Acun Ilıcalı Erkan Petekkaya krizinde ikinci raunt! Acun güldü geçti Erkan Petekkaya durmadı

Acun Ilıcalı Erkan Petekkaya krizi devam ediyor. Acun Ilıcalı dün Survivor 2021 yarışmasında bu konuya kısaca değinmiş ve gülüp geçtiğini söylemişti, ancak Erkan Petekkaya yine durmadı.

Magazin 07.06.2021 - 13:40 07.06.2021 - 13:49 Volkan Arık

TV8 de yayınlanan kırmızı oda dizisinde delikanlı Sadi karakterine hayat veren Erkan Petekkaya kanalda yayınlanan bir ödül töreninde Kerimcan Durmaz'ın ödül almasına sinirlenmiş ve ünlü televizyoncu Acun ılıcalı'ya ağza alınmayacak hakaretler savurmuştu. Sosyal medya hesabından Acun Ilıcalı‘ya hakaret eden Erkan Petekkaya ertesi sabah ise üslubunun yanlış olduğunu kabul etmiş ve özür dilemişti. Acun Ilıcalı ise bu konuda sosyal medyadan bir açıklama yapmaya gerek duymadı ancak Survivor 2021’in dün akşam ekranlara gelen bölümünde Erkan petekkaya'ya gönderme yaptı.

Survivor 2021 ada konseyinde Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu hakkında konuşan Acun Ilıcalı sosyal medyayı çok bakmamak gerektiğini belirtirken “Kanalımda dizide oynayan adam iki gün önce bana hakaret etti” ifadelerini kullandı. Erkan Petekkaya'nın bu paylaşımlarını çok umursamadığını ima eden Acun Ilıcalı “Ben böyle şeylere gülüp geçiyorum” dedi. Ancak Acun Ilıcalı'nın bu açıklamalarına rağmen Erkan Petekkaya sosyal medya hesabından yeni paylaşımlar yapmaya devam etti. Şimdi izleyiciler Erkan Petekkaya'nın Kırmızı Oda dizisindeki akıbetini merak ediyor.

acun-ilicali-erkan-petekkaya-krizinde

KERİMCAN’INKİ SANA GİRSİN DEMİŞTİ

TV8’de yayınlanan ödül töreni sırasında Kerimcan Durmaz'ın ödül almasına sinirlenen Erkan Petekkaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Acun Ilıcalı‘ya sert eleştirilerde bulunmuş aynı zamanda Kerimcan'ın ki sana girsin ifadelerini kullanmıştı. Ertesi Sabah ise yaptığı açıklamalardan geri adım atan Erkan Petekkaya üslubunun yanlış olduğunu kabul ederek özür dilemişti.

ACUN ILICALI SURVİVOR'DA YANIT VARDI

Erkan Petekkaya'nın ağır sözleri sonrasında Acun Ilıcalı'nın ne cevap vereceği merak ediliyordu ancak ünlü televizyoncu sosyal medya hesabından bir açıklama yapmadı. Survivor 2021’in dün akşam ekranlara gelen bölümünde ada konseyinde Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu ile ilgili açıklama yapan Acun Ilıcalı Erkan Petekkaya’ya da yanıtını buradan verdi. Acun Ilıcalı ada konseyinde yaptığı açıklamada sosyal medyada kendisi ile ilgili yapılan eleştirilere gülüp geçtiğini belirtirken “Daha iki gün önce benim kanalımda dizi yapan adam sosyal medyadan bana küfür etti ama ben böyle şeylere gülüp geçiyorum” ifadelerini kullandı.

acun-ilicali-erkan-petekkaya-krizinde-ikinci-raunt-acun

ERKAN PETEKKAYA YİNE DURMADI

Erkan Petekkaya'nın sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar sonrası kırmızı oda dizisinde akıbetinin ne olacağı merak edilirken Acun Ilıcalı dün yaptığı açıklama ile gayet ılımlı yaklaşmıştı. Bütün bunlara rağmen Erkan Petekkaya söylediklerinden geri adım atmadı. Sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yapan Erkan Petekkaya üslübunun yanlış olduğunu bir kez daha kabul etse de Acun Ilıcalı'dan özür dilemeyeceğini Türk halkından özür dilediğini söyledi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@