Ada Masalı dizisi final tarihi değişti! Ada Masalı final ne zaman? Ada Masalı son bölüm tarihi!

Ay yapım imzalı, Ali Bilgin'in yönettiği ve senaryosunu Yelda Eroğlu'nun kaleme aldığı Star TV ekranlarında yaz sezonunda yayınlanmaya başlayan Ada Masalı final yapıyor!

 Ayça Ayşin Turan  ve Alp Navruz'un başrollerini paylaştığı ve kadrosunda İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Ada Masalı dizisi 25. bölümü ile ekranlara veda ediyor.

ayca-aysin-turan-ve-alp-navruzdan-yaz-dizisi-ada-masali

Şehir hayatından vazgeçemem diyen genç bir kadın Haziran ile doğma büyüme adalı olan Poyraz’ın kesişen yollarının hikayelerinin anlatıldığı Ada Masalı her hafta çarşamba günü izleyici karşısına çıkıyordu. Fakat yapım final tarihi için gün değiştirdi. Çünkü Star Tv ekranlardında çarşamba akşamı yeni bir dizi başlıyor.

Annemizi Saklarken başlıyor!

Magazine Berk Oktay Bombası Düştü! Şiddet Ve Aldatma! Eşine Şiddet Uygulamış Ve Aldatmış! Dava da Sonuçlanmış! Magazine Berk Oktay Bombası Düştü! Şiddet Ve Aldatma! Eşine Şiddet Uygulamış Ve Aldatmış! Dava da Sonuçlanmış!

Hande Doğandemir ve Kutsi’yi başrollerde bir araya getiren Annemizi Saklarken dizisi 8 Aralık Çarşamba yayın hayatına merhaba diyecek. Bu nedenle Ada Masalı'nın finali çarşamba günü yayınlanmayacak. Ada Masalı 11 Aralık Cumartesi akşamı yayınlanacak 25. bölümle ekranlara veda edecek.