Son dönemlerde gösterdiği başarılı oyunculuk performansları ve sinemadaki yeri ile göze çarpan Atagül, son imza attığı film ile "yeni nesil Müjde Ar" olarak yorumlandı.

Son dönemlerde gösterdiği başarılı oyunculuk performansları ve sinemadaki yeri ile göze çarpan Atagül, son imza attığı film ile "yeni nesil Müjde Ar" olarak yorumlandı.

Başarılı ve güzel oyuncu Atıf Yılmaz’ın yönettiği,Müjde Ar’ın oynadığı 1986 tarihli ‘Aaahh Belinda’ filminin yeni versiyonunda başrolde olacak. Bir dijital platform için tekrar çekime alınan filmde Müjde Ar’ın hayat verdiği ‘Serap’ karakteri için Neslihan Atagül ile anlaşılması her açıdan dikkat çekici olup isabetli bulundu.

Çekimleri temmuzda başlayacak filmin orjinali 2006’da kaybettiğimiz efsane yönetmen Atıf Yılmaz tarafından 1986 yılında çekilmişti.

Yeşilçam Sokağı: Aaahh Belinda - FilmLoverss

Dönemin çok konuşulan filmlerinden olan "Ahh Belinda" özellikle de sevişme sahneleri ile büyük bir ses getirmişti.

Müjde Ar, başrolde oynadığı filmde Macit Koper, Yılmaz Zafer, Füsun Demirel, Tarık Pabuççuoğlu, İsmet Ay gibi isimler de hatırlanılanlar arasında yer alıyor.

Oyuncu Neslihan Atagül'ün Serap karakteri için gelen teklife “Evet” dediği filmin çekimleri temmuzda başlayacak ve dijital platformda yayınlanacak.

Neslihan Atagül'ün kendi filmi ile gündem olmasının ardından ise filim hakkında konuşan Müjde Ar "Eski filmlerin tekrar çekilmesi çok güzel. İnşallah başarılı olur. Yeni oyuncuların hiçbirini tanımıyorum. O yüzden yorum yapmam doğru olmaz. Hayırlı olsun" dedi.

Gözden kaçırmayın

Uraz Kaygılaroğlu'nun Oje Sürmesinin Nedeni Ayakta Alkışlandı! Tırnaklarına Neden Oje Sürdü? Brad Pitt, Johnny Depp... Uraz Kaygılaroğlu'nun Oje Sürmesinin Nedeni Ayakta Alkışlandı! Tırnaklarına Neden Oje Sürdü? Brad Pitt, Johnny Depp...

Ahh Belinda filminin konusu ise şöyle;

Aaahh Belinda (1986) - Öteki Sinema

Serap, modern ve başarılı bir tiyatro oyuncusu olup pişirmek, temizlik ve çocuk doğurmaktan ibaret olan kadına biçilmiş geleneksel rolü hor görmekte, dönemin şartlarına nazaran Avrupai bir yaşam sürmektedir. İlk defa bir reklam filminde oynamayı kabul eden Serap, piyasaya yeni sürülen Belinda isimli şampuanın reklamında Naciye isimli, iki çocuklu, tipik bir ev kadınını canlandıracaktır. Serap çekimler esnasında boyut değiştirerek birden kendini Belinda reklamındaki Naciye olarak bulur ve erkek arkadaşı Suat dahil kimseyi Serap olduğuna inandıramaz. Tüm çabalarının onu akıl hastanesine ittiği Serap, tam yeni hayatını kabullenmeye başlamışken bu defa da önceki hayatına geri döner.