Bomba gibi gelen Aile dizisinde Serenay Sarıkaya'nın Özge Özpirinçci yerine seçilmesi fanları birbirine kırdırırken Kıvanç Tatlıtuğ ile Nejat İşler krizi çıktı!

Kıvanç Tatlıtuğ'un merakla beklenen yeni dizisi Aile için ortaya atılan bir iddia Özge Özpirinçci ve Serenay Sarıkaya hayranları birbirine düşürdü.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Aile dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolu Özge Özpirinçci'nin oynayacağı açıklanmıştı. İkili Nteflix'in Yakamoz S-245 dizisinde de birlikte partner olarak oynamıştı. Ancak Özpirinçci'nin son anda kadro dışı bırakıldığı ve yerine Serenay Sarıkaya'nın getirildiği öne atıldı.

Aile dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni partnerinin Serenay Sarıkaya olduğu iddiası sosyal medyada hayranları birbirine düşürdü. DÜnyaca ünlü dizi Sopranos'tan uyarlanacak olan Aİle dizisinde yer alacağını sosyal medyadan duyuran Özpirinçci'nin kadro dışı kaldığı iddia edildi. Dizide psikolog Devin rolününü Özpirinçci'nin yerine Serenay Sarıkaya'ya verildiği iddia edildi. 

6369d9044e3fe10f18c1318d

Bu olay üzerine fanlar birbirine girerken, bir bomba daha patladığı iddia edildi. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın yanı sıra dizide Canan Ergüder, Yüsra Geyik, Umutcan Ütebay ve Nur Sürer'in yer alacağı öğrenilirken bir sürpriz ismin daha diziye dahil edileceği konuşuluyor. 

Yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız ve Cem Toluay’ın oturacağı senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazacağı Aile dizisinde Aslan’ın abisi Cihangir rolü için Nejat İşler’e teklif gittiği yazıldı. Ancak kulislerde konuşulanlara göre Kıvanç Tatlıtuğ'un dizide başka güçlü bir erkek oyuncu istemediği iddiası var.