Star TV'nin başrollerinde Evrim Alasya, Demet Akbağ ve Bekir Aksoy'un yer aldığı Akrep dizisinin sevenlerine kötü haber geldi. Akrep dizisi ilginç senaryosuna ve başarılı oyuncularına rağmen reytinglerde tutunamayınca final kararı aldı.

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...
Star TV'nin başrollerinde Evrim Alasya, Demet Akbağ ve Bekir Aksoy'un yer aldığı Akrep dizisinin sevenlerine kötü haber geldi. Akrep dizisi ilginç senaryosuna ve başarılı oyuncularına rağmen reytinglerde tutunamayınca final kararı aldı. Akrep ne zaman bitiyor? Akrep final bölümü ne zaman? Akrep final tarihi!

Kadrosunda Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy, Yusuf Çim, Beril Pozam, Aslı Melisa Uzun, Müge Su Şahin, Esila Umut, Taha Baran Özbek gibi isimlerin yer aldığı Akrep dizisinden kötü haber geldi. Akrep dün 22 Ocak 2021 Cuma günü yayınlanan bölümü de reytinglerde varlık göstermedi.

Star TV'nin büyük umutlarla start verdiği Akrep dizisi dün akşam ki reytinglerde TOTAL'de ilk 10'a giremedi. Türk halkı yine seçimini Arka Sokaklar ve Kırmızı Oda'dan yana yaptı. Total'de kendisine yer bulamayan Akrep dizisi AB'de 7. olabildi. Dizinin çıkış yapacağına inan yapımcıların tüm umutları söndü.

Dün yayınlanan 22 Ocak 2021 Cuma günü reytinglerinde Akrep dizisi TOTAL'e kendisine yer bulamadı. Totalde kendisine yer bulamayan bir başka dizide yeni başlayan Ali Atay ve Alperen Duymaz gibi isimlerin yer aldığı  FOX'un Son Yaz dizisiydi. Ancak Son Yaz 4. bölümü ile AB'de ilk 3'te yer almayı başardı. Akrep ise 7. bölümünde sadece AB'de 7. olabildi. Hal böyle olunca Akrep için sona gelindi.

Star TV ve dizinin yapımcıları Akrep'in fişini çekmeye karar verdi. Senaryoyu hızlandıran ekip, Akrep'in 4 bölüm sonra final yapacağını garantiledi. Akrep'in yayınlanan son bölümünde izleyiciler de senaryonun hızlandırıldığını  bariz bir şekilde fark etti.

19 ŞUBAT'TA VEDA ZAMANI!

Akrep dizisi güçlü kadrosu, ilginç hikayesi ve yetenekli genç oyuncuları ile dikkat çekmişti. Ancak dizi bir türkü reytinglerde istenileni veremedi. Dizi 10 sezondur reytinglerde birinci olan Arka Sokakları ve sezonun en acıtasyon işi olan Kırmızı Oda karşısında varlık gösteremedi. AB'den medet uman kanalın o umutları da Son Yaz ile eridi. Son Yaz dizisi AB'de ilk 4 bölümünde ilk 2'e çıkmayı başarırken Akrep ise 7 bölümünde AB'de 7. sırada yer bulabildi.

Akrep dizisinin yayınlanan son bölümünde senaryonun hızlandırılış biçimi ise seyirci tarafından beğenilmedi. Oldukça alelacele bir estetik veren son bölüm dizinin izleyicilerini üzdü. Gelen son haber ise dizinin hayranlarını iyice karalar bağlamasına neden oldu. Akrep dizisinin 19 Şubat 2021 tarihinde final yapması bekleniyor.