Show Tv'nin sevilen dizisi Alev Alev ve Fox'un Yasak Elma dizisinden yeni başlayacak olan Kalp Yarsı dizisine bomba transferler yapıldı!

ATV'ninn yeni dizisi Kalp Yarası'nın hazırlıkları başladı. Dizinin kadrosu şekillendi! Seyircileri şaşrıtacak transferlere imza atılan dizinin kadrosuna yeni isimler dahil edildi. 

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!

Kanallar yeni sezon hazırlığına girdi. Yaz dizilerinin başlamasını dört gözle beklerken ATV'den haber geldi. Bir sene boyunca bolca drama doyduğumuz şu pandemi sürecinde yeni dizilerin hazırlıkları başladı. ATV'de yeni sezona hızlı giriş yapmak isteyen kanallardan biri olarak Kalp Yarası dizisinin çalışmalarını hızlandırdı.

Süreç Film'in yapımcılığında ekranlara gelecek dizinin kadrosuna bomba transferler devame diyor. Diziye önce Yasak Elma'nın Kerim'i Gökhan Alkan dahil edilmişti. Başrollerini Merve Çağıran, Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin'in paylaşacağı diziye Alev Alev dizisinden de bomba isim transfer edildi.

Kalp Yarası dizisi için önce İlhan Şen ile anlaşılmıştı. Ancak son dakika değşikliği ile İlhan Şen, Medyapım'ın FOX Tv için çekeceği "Cunning Single Lady" uyarlaması için anlaşma sağladı. Böylelikle İlhan Şen için düşünülen Ömer rolü için yeni isim aranmaya başladı. Süreç Film sonunda Ömer karakteri için aradığını buldu.

ALEV ALEV'DEN AYRILMAK ZORUNDA KALMIŞTI!

Alev Alev dizisinin yakışıklı ismi Kalp Yarası dizisine dahil oldu. Yakında final yapacak olan Alev Alev dizisinden ayrılan isim Gökhan Alkan ile başrolü paylaşarak seyirci karşısına gelecek.

Show Tv'nin sevilen dizisi Alev Alev'de yer alan ancak Hazar Ergüçlü'nün sette olay çıkarıp "Ben Kıvanç ile oynamış insanım benim partnerim bu olamaz" demesi üzerine diziden ayrılan Toprak Can Adıgüzel, ATV'nin yeni dizisi Kalp Yarası'na dahil oldu. Genç oyuncu daha önce İlhan Şen için düşünülen Ömer karakterine hayat verecek.