Şarkıcı Alişan ve Oyuncu Buse Varol'un evliliğinde bir süredir kara bulutların dolaştığı iddia ediliyordu. Çiftin bir yaşına giren kızlarının doğum gününü ayrı ayrı kutlamaları da iddiaları güçlendirmiştir. Boşanma iddialarına Alişan'dan açıklama geldi.

Koronavirüs nedeniyle geçtiğimiz aylarda kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybeden Alişan, büyük bir acı yaşamış bu süreçte en büyük destekçisi ise eşi Buse Varol olmuştu. Ancak Alişan ve Buse Varol evliliğinde kara bulutlar dolaşmaya başladığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Çiftin geçtiğimiz günlerde 1 yaşına giren kızlara Eliz'in doğum gününü ayrı ayrı yerlerde kutlamaları dikkat çekerken Buse Varol dan flaş bir açıklama geldi. Buse Varol, kayınvalidesinin evinde yapılan doğum günü kutlamasına davet edilmediğini itiraf etti. Bu itiraf sonrası ise boşanma haberleri ayyuka çıktı.

2. sayfada yer alan bir habere göre ise Buse Varol ve Alişan çifti evlerini ayırdı. Ancak Buse Varol, bu haberi doğrudan yalanladı aynı evde yaşamaya devam ettiklerini söyledi. Dün akşam saatlerinde ise Alişan ve Buse Varol evliliği ile ilgili yeni bir iddia daha gündeme geldi. Çiftin boşanma kararı aldığı ve avukatlarına dilekçe verdiği iddia edilirken basına yansımaması için bu işlemleri gizlilik içinde yürüttükleri öne sürüldü. Ancak bu konuda da açıklama Alişan'dan geldi.

Gözden kaçırmayın

Uraz Kaygılaroğlu'nun Oje Sürmesinin Nedeni Ayakta Alkışlandı! Tırnaklarına Neden Oje Sürdü? Brad Pitt, Johnny Depp... Uraz Kaygılaroğlu'nun Oje Sürmesinin Nedeni Ayakta Alkışlandı! Tırnaklarına Neden Oje Sürdü? Brad Pitt, Johnny Depp...

alisan-bosanma-haberlerine-isyan-etti-her-ailede-yasanabilecek-seyler-bunlar-1

Her ailede yaşanabilecek şeyler

Kardeşe Selçuk Tektaş’ı kaybetmenin acısı ile sarsılan Alişan boşanma iddiaları sonrasında isyan etti. Basında yer alan Haberlere tepki gösteren Alişan, kardeş kaybetmenin acısını yaşarken her gün gözyaşı döken annesini, eşini ve rahmetli kardeşinin eşini, Çocuklarını ve yeğenlerini üzmeye kimsenin Hakkı olmadığını söyledi. Şu anda alınmış bir karar olmadığını belirten de Alişan, her ailede yaşanabilecek bir problem yaşadıklarını dile getirdi. Alişan açıklamasının devamında bir karar verilmesi durumunda zaten kendilerinin açıklayacağını belirterek senaryo üretilmesini istemediğini dile getirdi.

alisan-bosanma-haberlerine-isyan-etti-her-ailede-yasanabilecek-seyler-bunlar-3

Buse Varol açıklama yapmıştı

Yaşanan krizle ilgili konuşan Buse Varol, otelde yaptığı doğum günü partisinin aile tarafından önce kabul edildiğini ancak daha sonra istemediklerini dile getirdi. Kayınvalidesi ile arasında bir problem olmadığını söyleyen Buse Varol, Doğum günü partisine davet edilmemesini sorun etmediğini söylemişti.