Alparslan Büyük Selçuklu Son Bölümüne Doğru Büyük Başarılar Elde Etti

Alparslan Büyük Selçuklu projesinin önemli başrol oyuncuları arasında yerini alan Barış Arduç yine kariyerinin zirvesindeki proje ile devam ediyor. Türkiye’nin en çok izlenen ve seyredilen kanalları arasında yerini alan TRT 1 ekranlarında uzun süreden bu yana verilen Alparslan Büyük Selçuklu dizisi heyecan dolu yepyeni bölümleri ile Pazartesi akşamları izleyenleri adeta ekrana kilitlemeyi başarıyor. TRT 1 ikramlarında verilen Alparslan Büyük Selçuklu dizisi yeni bölümü Pazartesi akşamı izleyenleri yine ekrana kilitleyecek.

 Alparslan Büyük Selçuklu Güçlü Senaryosu İle İş Başında

 TRT 1 ekranlarında birçok izleyiciyi ekranlara başına toplayan ve kilitleyen aynı zamanda çok güçlü senaryosu olan Alparslan Büyük Selçuklu projesi son sezonunda ihtişamlı bir dekor projesi ile ekranlarda beğeni üstüne beğeni rekoru kırıyor. Alparslan Büyük Selçuklu dizisi son bölümü ile ekranlara merhaba diyor. Çok sevilen ünlü dizi Alparslan Büyük Selçuklu Sultan Alparslan’ın 1048 yılıyla 1071 yılları arasındaki Anadolu’nun fetih sürecini ekranlara yansıtıyor.

 TRT 1 ekranlarında verilen bu tarih kokulu dizi 27 Şubat pazartesi akşamı saat 20.00’da izleyicileri ile buluşacak ve bu yayınlanan bölümü 45 bölüm olacak. Yeni bölümde birçok olayda peşi sıra gelecek. Leon yanında getirmiş olduğu mancınık aracılığı ile Surmari Han’a neft atarak ortalığı adeta Savaş alanına çevirecek. Gevher ile Erbaskan Han’a giriş yapacak. Kutalmış Resul Tekin ise Alp ile birlikte Han’ın içerisinde bulunacak.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Alparslan ise Han’ın önünde ve yapılan bir mancınığın atışını görerek eli kolu bağlı bir şekilde kalmıştır. Yeni bölümünde Han’ın içerisinde neler olduğu ise akıllarda soru işareti olarak yer alacak. TRT 1 ekranlarında Türkiye’nin heyecan içerisinde beklemiş olduğu tarihimizi anlatan Alparslan Büyük Selçuklu dizisi yeni bölümü ile Pazartesi günü akşam saat 20.00’da TRT 1 ekranlarına izleyicilerini bekliyor olacak. Peşinden sürükleyici bir konuya sahip olan ve aynı zamanda tarihimizi ihtişamlı dekoru ile işleyen bu büyük başarılı dizi her yeni bölümünde aksiyon dolu olaylarla tarihimizi bize sevdiriyor.