Star Tv'nin diziden yana yüzü gülmemeye devam ediyor. Bu sene her seneden daha da fazla kötü reytingler elde eden Star Tv'de bir dizi daha ilk bölümden final kararı aldı! Annemizi Saklarken final mi yapıyor? Annemizi Saklarken reytinglerde kaçıncı oldu?

Star Tv'nin başrolünde Hande Doğandemir ve Kutsi'nin yer aldığı yeni dizisi Annemizi Saklarken ilk bölümü ile 8 Aralık Çarşamba günü ekrana geldi.

İddialı dizis Annemizi Saklarken reyting sonuçları merakla bekleniyordu. Karşısında güçlü reytingleri bulunan Kanal D'de Sadakatsiz ATV'de ise Kuruluş Osman dizisi olan Annemizi Saklarken parlak bir başlangıç yapamadı.

Hande Doğandemir ile Kutsi’nin başrollerinde yer aldığı yeni dizinin ilk bölüm reytingleri beklenilenin de altında kaldı. Star TV ve yapım şirketi bu reytingler karşısında şoke uğrarken beklenen konuşmalarında yapıldığı öğrenildi.

Yeni dizi Annemizi Saklarken beklenilen ilk bölüm reytinglerin çok altında kaldı. Annemizi Saklarken ne AB'de ne Total'de ilk 10 sıralamasına giremedi. 

Yüzü diziden yana pek gülmeyen Star Tv'de bu oranlar beklenilenin de altına kalınca toplantı gerçekleşti. Annemizi Saklarken dizisi TOTAL ve ABC'de 14. sırada yer alırken AB’de ise günü 12. olarak yer aldı.

İlk bölüm olarak düşük oranlar göz önünde tutulsa da gelen oranların ortalamanın da altında kalması gelecek bölüm için de pek şans tanınmasına neden oldu.

Karşısında reytinglerde zirvede yer alan Kuruluş Osman ve Sadakatsiz yapımları olan Annemizi Saklarken için final haberinin elinin kulağında olduğu öğrenildi. Ancak Sadakatsiz dizisinde ki düşüş ve Annemizi Saklarken yeni bölüm fragmanında heyecanın yaşanacağına dair sahneler durumu tersine çevirebilir.

ANNEMİZİ SAKLARKEN KONUSU NE?

Annemizi Saklarken dizisinde aslında ilginç bir konusu bulunuyor. Dizide Hande Doğandemir genç aklı bir karış havada olan 2 çocuklu bir anneyi oynuyor. Otizmli bir çocuğu olmasına karşın oğlunun Otistik olduğunu kabul etmeyen Handan'ın tek derdi zengin bir koca bulmak. Ancak bunu yaparken tabi ki çocuklarından da vazgeçmiyor.

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Nişantaşı'nda ünlü bir moda atölyesinde çalışan Handan, Zerrin ve Dündar Demir'in evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provasına gitmeye başladığında Dündar’ın ilgisini çeker. Ancak tüm herkesin hayatı Dündar ve Zerrin'in evlilik yıldönümü partisinde değişecektir.