TV8 ekranlarının yeni dizisi Annenin Sırrıdır Çocuk 6 Nisan 2022 çarşamba akşamı itibariyle başlıyor. Daha güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken dizinin tanıtım filmleri de yoğun ilgi uyandırdı. Diziyi izlemek isteyen izleyiciler önceden bilgi almak amacıyla arama motorunda yoğun şekilde araştırma yapıyor. Peki, TV8 Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi uyarlama mı? Annenin Sırrıdır Çocuk gerçek hikaye mi? Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi hangi kitap ya da diziden uyarlama?

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yepyeni bir dizi daha yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor. Annenin Sırrıdır Çocuk isimli dizinin oyuncu kadrosu kadar hikayesi de merak ediliyor. Özellikle daha önce TV8 ekranlarında gerçek hayat hikayelerinin yayınlanması nedeniyle bu dizinin de gerçek hayat hikayesi olup olmadığı merak konusu oldu. Peki Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi gerçek hikaye mi? Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi hangi diziden uyarlama? Annenin Sırrıdır Çocuk oyuncuları ve detaylar haberimizde...

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi oyuncuları kimler?

TV8 ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi uyarlama mı değil mi sorusunun yanıtı merak edilirken bir yandan da oyuncu kadrosu araştırılıyor. 6 Nisan 2022 çarşamba akşamı ilk bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanan dizi MTC Medya imzası ile hazırlanıyor. Dizinin başrolünü güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu üstleniyor. Ayrıca Engin Öztürk ve olgun Toker gibi isimler de dizinin kadrosunda yer alan isimler. Annenin Sırrıdır Çocuk oyuncu kadrosu ve karakterleri söyle;

Engin Öztürk,

İrem Helvacıoğlu,

Olgun Toker,

Selin Yeninci

Ahmet Varlı,

Sacide Taşaner,

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

Demet Gül,

Selim Erdoğan,

Birgül Ulusoy,

Mine Kılıç.

annenin-sirridir-cocuk-dizisi-uyarlama-mi-gercek-hikaye-mi-annenin-sirridir-cocuk-dizisi-hangi-3

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi uyarlama mı?

TV8 Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi uyarlama dizi değil. 6 Nisan günü yayın hayatına başlamaya hazırlanan dizinin senaryosunu Makbule Kosif kalemi alıyor. Dizide annelerin hikayesi gözler önüne serilecek bir annenin çocuklarının hayatını nasıl değiştirdiği görülecek.

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi nerede çekiliyor?

İrem Helvacıoğlu, Engin Öztürk, olgun Toker ve Selin Yeninci gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi çekim yerleri de merak ediliyor. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi İstanbul'un çeşitli semtlerinde çekiliyor Set İstanbul'da kuruldu.