Aras Bulut İynemli Sadakatsiz dizisinde oynayacak mı? Üç Kuruş ne olacak?

Aras bulut İynemli Sadakatsiz dizisine transfer olacak iddiası sosyal medyayı salladı. Ekranların büyük jönü Aras Bulut İynemli Sadakatsiz dizisinde rol alacak mı? Üç Kuruş dizisinde olmayacak mı?

Dizi Haberleri 12.06.2021 - 13:32 12.06.2021 - 13:47 Berkay Keskin

Sabah saatlerinde dizi sektörünü sallayan bomba bir iddia ortaya atıldı. Çukur dizisinde reyting rekorları kıran Aras Bulut İynemli için Sadakatsiz dizisinde rol alacak iddiası ortaya atıldı. Peki Aras Bulut İynemli Sadakatsiz dizisinde rol alacak mı? Aras Bulut İynemli Sadakatsiz dizisinde oynayacak mı?

Bomba iddia: Aras bulut Sadakatsiz'de mi?

Sabah saatlerinde magazin kulislerini sallayan bomba bir iddia ortaya atıldı. Çukur dizisinde rekorlar kıran Aras Bulut İynemli için Sadakatsiz dizisine trasnfer olacak iddiası vardı. Sizler için Aras Bulut İynemli ulaştık ve iddiaları sorduk!

Aras Bulut İynemli Sadakatsiz'de rol alacak mı?

Aras Bulut yaptığı açıklama da "Abi dizi daha yeni bitti, sinema bile redettim.  4 yıldır tüm yük sorumluluk bendeydi. Biraz dinlenmek istiyorum. Yeni proje için teklif çok ne yapacağım bilmiyorum ancak Sadakatsiz dizisiyle görüşmedim" açıklaması yaptı.

Aras bulut İynemli Sadakatsiz iddiaları yalanladı!

Aras Bulut İynemli, Sadakatsiz dizisinde rol alacak haberlerini yalanladı. Ancak Aras Bulut için yeni dizi adresi belli.

Aras Bulut İynemli Üç Kuruş dizisinde rol alacak mı?

KAdrosunda Taner Ölmez ve Uraz Kaygılarlıoğlu yer aldığı Üç Kuruş dizisi adeta Aras Bulut İynemli üzerine kuruluyor. Aras teklifi kabul etmezse Çağatay Ulusoy'a teklif götürülecek. Bu sebeple Aras Bulut İynemli Sadakatsiz dizisi haberleri doğru değil.

Ay yapımla 5 yıldır çalışan Aras Bulut İynemli diziye devam edecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@