Arıza dizisi oyuncuları kimler? Show TV ekranlarında yeni başlayacak Arıza dizi oyuncuları, konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. Arıza dizisinde kim kimdir? Arıza oyuncuları sizler için derledik.

Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı

Arıza dizisi oyuncuları kimler? Show TV ekranlarında yeni başlayacak Arıza dizi oyuncuları, konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. Arıza dizisinde kim kimdir? Arıza oyuncuları sizler için derledik. Pazar akşamı ilk bölümüyle ekranlara gelen Arıza dizisi kadrosunu sizler için hazırladık.Söz dizisinde sarı komutan rolüyle karşımıza çıkan ve 3 sezon boyunc agönüllerde taht kuran Tolga Sarıtaş geçtiğimiz sezon koruma görevi üslendiği dizisi ile hüsrana uğramıştı. Bu sezon yepyeni bir yapım olan  Arıza dizisi ile karşımıza çıkacak olan Tolga Sarıtaş, bakılım bu sefer başaracak mı? Ekranlarda başarısı ile adından bahsettiren Tolga Sarıtaş Arıza dizisi ile gönülleri tekrardan fethedeğe benzemekte. Arıza dizisi oyuncuları, konusu ve kadrosunu sizler için derledik. İşte Arıza dizisi oyuncu kadrosu!Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan başrolde!Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan’ın başrollerinde oynadığı Arıza dizisinin kadrosu herkesi diziye iteceğe benzemekte. Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan, farklı imajlarıyla ve bambaşka rolleriylle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Çok yakında izleyicilerle buluşacak olan dizide Tolga Sarıtaş yine etkili aksiyon sahneleri ile göz dolduracak. Show TV’nin yeni dizisi, yapımına O3 Medya’nın imza attığı Arıza dizisinin yönetmenliğini Recai Karagöz üstlendi. Senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosu da oldukça güçlü…Arıza Dizisi Oyuncuları kimler?Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Kemal Burak Alper, Duygu Akdeniz, Sıla Gözüm, Gökay Müftüoğlu, Burak Demir ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.“Arıza” nefes kesen hikayesi, sürükleyici temposu ve güçlü isimleri ile çok yakında Show TV’de!