Show TV'nin sevilen pazar dizisi Arıza 31 Ocak akşamı 20. bölümüyle ekranlara geldi.

Mert Yazıcıoğlu Sustu Sustu Sonunda Ayrılık Nedenini Açıkladı! Afra Saraçoğlu İlişkisi Neden Bitti? Mert Yazıcıoğlu Sustu Sustu Sonunda Ayrılık Nedenini Açıkladı! Afra Saraçoğlu İlişkisi Neden Bitti?
Show TV'nin sevilen pazar dizisi Arıza 31 Ocak akşamı 20. bölümüyle ekranlara geldi. Fuat'ın ölmesiyle yeni bir dönemin başladığı dizide Halide ve Ali Rıza romantik bir gün geçirdi. Öte yandan Arıza'da İhtiyar'ın adamı Safir'in istekleri ve son sahnede ise Ali Rıza'yı götürdüğü kadın merak konusu oldu. Peki Arıza yeni giren oyuncu kim? Nursel Köse daha önce hangi dizilerde oynadı

Başrollerini Tolga Sarıtaş, Ahmet Mümtaz Taylan ve Ayça Ayşin Turan'ın paylaştığı Arıza dizisi 20. bölümüyle herkesi ekran başına kitledi. Fuat'ı öldüren Ali Rıza, İhtiyar'ın sağ kolu Safir tarafından kaçırıldı ve ondan Adem ile Balaban adında iki kişiyi bulmasını istedi. Bu görevi kabul eden Ali Rıza bu sayede Halide'yi karakoldan kurtardı. Ardından harekete geçen Arıza, Halide ile romantik bir gün geçirirken adamları buldu. Bu arada Mithat da kızı Derya'yı Burak'la evlendirerek kendini güçlendirmeyi amaçlıyordu.

Ancak Arıza 20. bölüm final sahnesinde Safir, Ali Rıza'yı birine götürdü. Beyaz saçlı bir kadını gören izleyiciler ise Arıza yeni giren oyuncu kim? Nursel Köse daha önce hangi dizilerde oynadı her yerde aranmaya başladı.

Arıza yeni giren oyuncunun Nursel Köse olduğu anlaşıldı. Tahminlerimize göre haftalardır dizide adı anılan İhtiyar'ın ta kendisi olan Nursel Köse, konsorsiyumun patronu olacak. Acımazsızlığı ve iş bitiriciliği ile adından söz ettirecek.

Nursel Köse kimdir? Kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı


29 Mart 1961 tarihinde Malatya’da doğan Nursel Köse, Köln Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunudur. Öğrencilik döneminde radyo tiyatrolarında yazar olarak görev aldı, çocuk ve yetişkinlere yönelik olarak Almanya'da çeşitli tiyatro oyunlarını organize etti. Daha sonraları yine aynı ülkede kadınlardan oluşan bir kabare grubu kurdu. Grubun adı ‘Die Bodenkosmetikerinnen’ yani ‘Yer Kozmetikçileri’ idi.

1992-2007 yıllarında kadar tüm Almanya’ya ve Almanca konuşulan ülkelere turneler yaptı. 2009 sezonunda SAKM/ İstanbul’da “Bacemdeki Ayı” adlı oyunda baş rol oynadı.

Nursel Köse'nin televizyonla tanışması 2004 senesinde oldu. O sene SOKO Köln adında bir dizide yer aldı. Kış Masalı, Kötü Yol, Paramparça gibi yerli dizilerle kariyerine devam etti.

2007 yapımı “Yaşamın Kıyısında” filmi ile adını tüm dünyaya duyurdu. Senaryosunu Fatih Akın'ın yazdığı filmde Nurgül Yeşilçay, Baki Davrak, Patrycia Ziolkowska, Tuncel Kurtiz, Hanna Schygulla ile birlikte oynarken En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü aldı. 2007 Münster Film Festvali’nde jüride yer aldı ve onur konuğu oldu. San Franciso’da yapılan Berlin Beyond Film Festivali’nde onur konuğu oldu.

Nursel Köse, son olarak Star TV’de yayınlanan Avlu dizisinde Kudret Öztürk karakterini canlandırdı. Nursel Köse, 1.75 metre boyunda, 63 kilo ve Koç burcudur.

Arıza dizisi son bölümde neler oldu?


Arıza'nın son bölümünde; Fuat Ersoylu, Burak'ın isteği üzerine sessiz sedasız gömülür. İhtiyar'ın sağ kolu Safir, Ali Rıza ile temasa girer ve ona ilk görevini verir. Burak ise babasının ölmeden önce kendisine verdiği ismin peşine düşer. Halide ise Ali Rıza ile romantik bir 24 saat geçirir. Kızı Derya'yı Burak ile evlendirmek için Ersoylular ile masaya oturan Mithat ise Melek'in Murat'ın ailesinin sattığını Burak'a söylemesiyle zor duruma düşer. Öte yandan babasının da bu işlerin içinde olduğunu öğrenen Ali Rıza gerçekleri bulmak için çabalar. Son olarak Safir, Ali Rıza'yı İhtiyar'a götürdü. Böylece merak edilen İhtiyar nihayet ortaya çıktı.