Arka Sokaklar için final iddiaları bir türlü tükenmek bilmiyor. Sevilen dizinin yayın hayatına veda edeceğine yönelik söylentiler gittikçe arttı. İşte diziyle ilgili bazı gelişmeler ve Kanal D dizisi için yapımcı şirketten gelen açıklama haberimizde...

Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Okar, Ozan Çobanoğlu, Tunç Oğuz'un başrolde oynadığı dizi için önemli kararlar alınmıştı. Dizinin bir süre ekrana gelmeyeceği belirtiliyordu. Öyle ki Türker İnanoğlu'nun geçirdiği kaza bunda etkili olmuştu. Yapımcı kaza geçirdikten sonra dizinin ilerleyişi durdu. Sağlığıyla ilgili herhangi bir acil problem yaşanmadığı iletildi. Tedavisinin sürdüğü belirtildi.

Dizi Final Yapacak mı?

Arka Sokaklar dizisinin final kararı ile birlikte yayın hayatına veda edeceği iddia ediliyor. Çünkü bir buçuk aydır ekrana gelmeyen dizi, izleyicileri merak ettirdi. Geçtiğimiz günlerde yeni bölüm yayınlansa da bu tek başına yeterli olmadı. Çünkü izleyiciler artık tamamen dizinin yeni bölümünü izlemek istiyor. Her hafta yayınlanmaz ise izleyiciler artık farklı dizilere yönelebilir.

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Yapımcıdan Şok İddia!

Yapımcı şirketin iddiaya göre oyunculara farklı projelerde oynayabileceklerine dair mesaj geldi. Diziden ayrılmak isteyenlere izin verildiği ve kalan kadro ile yayın hayatına devam edecekleri vurgulanıyor. Ancak böyle bir şey mümkün olacak mı bilinmemekte. Diziyle ilgili güncel gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Şu an için büyük bir belirsizlik söz konusu.