Kanal D Arka Sokaklar Engin ölüyor mu? İlker İnanoğlu Arka Sokaklar dizisinden ayrıldı mı, neden ayrıldı?

Kanal D'nin Yıllara meydan okuyan dizisi Arka Sokaklar hala Her hafta cuma akşamları reyting rekorları kırmaya devam ediyor. İzleyenlerin severek takip ettiği Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı herkesi şaşkına çevirdi. Yeni bölüm fragmanını cenaze sahnesi damga vururken geçtiğimiz bölümde saldırıya uğrayan Engin müdürün ölüp ölmediği merak ediliyor. Peki, Arka Sokaklar Engin öldü mü? Arka Sokaklar İlker İnanoğlu diziden ayrılıyor mu?

Kanal D'de her bölümü ilgiyle takip edilen Arka Sokaklar dizisi bu akşam 614. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Yıllara meydan okuyan dizide güçlü oyuncu kadrosu ekran başında izleyenler tarafından çok seviliyor. Hatta dizinin oyuncuları izleyiciler tarafından o kadar çok benimsendi ki ekipten bir kişinin daha ayrılmasına tahammül yok. Ancak Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanında cenaze sahnesi dikkat çekti. Engin müdürün cenazesi olma ihtimali izleyicileri çileden çıkarırken Engin müdür öldü mü sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı. Peki, Arka Sokaklar Engin öldü mü? Arka Sokaklar İlker İnanoğlu ayrıldı mı?

Arka Sokaklar Engin müdür öldü mü?

Kanal D'de uzun yıllardır ekrana gelen ve televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi olma özelliğini taşıyan Arka Sokaklar 614. bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Ozan Çobanoğlu, İlker İnanoğlu, Ela Yörüklü ve Oya Akar gibi isimlerin başrollerini paylaştığı dizide geçtiğimiz hafta ekrana gelen bölümde Engin müdür namlunun ucundaydın. Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanı akıllara Engin müdür öldü mü sorusunu getirdi. Çünkü yeni bölümde Rıza baba ve Ekibi Engin müdürün cenazesinde görüntüleniyor. Ekran başında izleyiciler ise bunun bir rüya olabileceğini düşünüyor.

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

İlker İnanoğlu Arka Sokaklar'dan ayrıldı mı?

Yayınlanan yeni bölüm fragmanını göre İlker İnanoğlu Arka Sokaklar dizisinden ayrılmış gibi görünüyor. Tüm ekip Engin Müdürün katilini bulmak ve yakalamak için mücadele ederken bir yandan da cenaze hazırlıkları tamamlanıyor. İlker İnanoğlu'nun gerçekten diziden ayrılıp ayrılmadığı ise yeni bölümde ortaya çıkacak.