Baba dizisi yeni fragmanı ile yine merak uyandırdı. Peki, Baba dizisi ne zaman başlıyor, hangi kanalda yayınlanacak? Baba dizisi oyuncuları kimler?

Yeni dizi Baba yeni fragmanı ile ilgi çekmeyi başardı. Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın başrollerini paylaştığı dizi hem hikayesi hem de güçlü oyuncu kadrosu ile gündeme oturdu. Birçok izleyici Baba dizisi ne zaman başlıyor hangi kanalda yayınlanacak gibi soruların yanıtını arama motorunda yoğun şekilde arıyor. Peki, merakla beklenen Baba dizisi ne zaman başlıyor? Baba dizisi hangi günler yayınlanacak?

Ay Yapım imzalı Baba dizisinin yayın tarihi nihayet açıklandı. Başrollerini Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı Baba dizisi yayınlanan tanıtım filmleriyle yoğun ilgi görmüştü. Güçlü ve geniş oyuncu kadrosu hikayesi ile dikkatleri üzerine toplamayı Başaran Baba dizisi Show TV ekranlarında yayınlanacak. Peki Baba dizisi ne zaman başlıyor? Baba dizisi konusu ne? Baba dizisi oyuncuları kimler?

Baba dizisi ne zaman başlıyor?

Ay yapım'ın Show TV için hazırladığı ve geniş oyuncu kadrosu ile dikkatleri çeken baba dizisi için yayın tarihi açıklandı. Yeni fragmanı da yayınlanan dizi salı akşamından itibaren Show TV ekranlarında olacak. Salı akşamı Masumlar Apartmanı, destan gibi dizilere rakip olacak olan Baba dizisi şimdiden büyük ilgi uyandırmış durumda. Baba dizisinin ilk bölümü 15 Şubat Salı saat 20.00'de Show TV'de olacak.

baba-dizisi-ne-zaman-basliyor-hangi-kanalda-yayinlanacak-baba-dizisi-oyunculari-kimler-1

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Şeyma Subaşı’nı Unutmadı! Bu Defa Fena Dalga Geçtiler Yılın Aşkı İle! Muhammed Alsaloussi Detayı! Yasak Elma Şeyma Subaşı’nı Unutmadı! Bu Defa Fena Dalga Geçtiler Yılın Aşkı İle! Muhammed Alsaloussi Detayı!

Baba konusu ne?

Usta yönetmen Çağrı bayrağın yönetmen koltuğunda oturduğu Baba dizisi yeni fragmanı geldi. Ay Yapım imzalı olarak ekranlara gelecek olan dizinin senaryosunu Ekin Atalar Ve Gökhan Horzum kaleme alıyor. Dizi, Anadolu'dan gelen Saruhan ailesinin hayat hikayesini anlatıyor. Mütevazi bir hayatı olan Saruhan ailesine bir akrabalarından büyük bir miras kalıyor. Aile miras ve birlikte hayatını değiştirmeye karar verirken Baba Emin ve hapisten çıkan oğlu Kadir'in hikayesi içlere dokunacak. Ailenin Çınar'ı olan Baba Emin Saruhan, bu büyük miras karşısında ailesinin değişimine engel olmaya çalışıyor.

Baba dizisi oyuncuları kimler?

Baba dizisinin başrollerinde usta oyuncu Haluk Bilginer ve yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş yer alıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizinin oyuncuları söyle;

Haluk Bilgiler (Emin Saruhanlı),

Ayda Aksel (Fazilet Saruhanlı),

Tolga Sarıtaş (Kadir Saruhanlı),

Deniz Hamzaoğlu (Yaşar Saruhanlı),

Taner Rumeli (Servet Saruhanlı),

Zeynep Tuğçe Bayat (Şahika),

Damlasu İkizoğlu (Kübra Saruhanlı),

Oktay Çubuk (Kadircan),

Bihter Dinçel (Münevver Saruhanlı),

Özge Özacar (Cansu),

Özge Yağız (Büşra Saruhanlı)

Hakan Kurtaş (İlhan)