Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar Şule kimdir? Arka Sokaklar Şule Ecem Öz kaç yaşında? Nereli? Sevgilisi Kim?

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?

2006 yılında ilk bölümü ile ekranlara gelen Arka Sokaklar dizisinin Şule'si merak edildi. Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Arka Sokaklar'da Şule karakterini canlandıran isim Ecem Öz kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Şule Çoban karakterini canlandıran genç oyuncu Ecem Öz merak edildi. 10 sezondur devam eden ve hala reytinglerde ilk sırada yer alan polisiye dizi Arka Sokaklar'da daha önceleri çocukluğunu izlediğimiz Hüsnü Çoban'ın küçük kızı Şule artık genç bir kız olarak ekranla gelecek. Şule karakterine hayat veren oyuncu Ecem Öz merak edildi. 

Peki genç oyuncu Ecem Öz kimdir?

Ecem Öz 2004 yılında İstanbulda doğmuştur. İlk olarak 2016 yılında LCW reklamı ile ekranlara gelmiştir. Pek çok reklam filminde yer alan genç oyuncu sırasıyla Ülker, Çokokrem, Becel, Yumoş, Sleppy, Genç Gönüller gibi reklamlarda yer almıştır. 

Ecem Öz 2019 yılında Arka Sokaklar dizisine ilk dizi oyunculuğuna adım atmıştır ve burada küçük Şule'nin gençliğini canlandırmaktadır.