Şevket Çoruh, bir süredir televizyon ekranlarında yoktu. Birkaç dijital platform projesinde yer alsa da oyuncuyu Arka Sokaklar ile tanıyoruz. Kanal D dizisi Arka Sokaklar'a geri katılacak mı? İşte Mesut Komiser'den yeni proje...

TRT Dizinin Fişini Çekti! Final Tarihi Resmen Açıklandı! TRT Dizinin Fişini Çekti! Final Tarihi Resmen Açıklandı!

Mesut Komiser, yeni dizi için çalışmalarına başladı. Şevket Çoruh'un yeni projesini duyanlar şok olacak. İşte Kanal D dizisinde oynaması beklenirken yer alacağı projenin adı ve canlandıracağı yeni karakter... Sevilen oyuncu Şevket Çoruh, Arka Sokaklar dizisindeki 'Mesut Güneri' karakteriyle kalbimizde derin bir yer edindi. Uzun yıllar bu karaktere hayat veren Çoruh, ardından Tetikçi'nin Oğlu dizisiyle ekranlarda yer almıştı. Çoruh, kariyerinde Akasya Durağı, Ruhsar ve İşler Güçler gibi başarılı projelerde rol aldı. Şimdiyse Medyapım ile yeni bir anlaşma imzaladı.

Şevket Çoruh Yeni Dizide Oynayacak!

Bu yeni macerasında Fikret Reyhan'ın yönetmenlik yapacağı, Erkan Birgören'in senaryosunu yazdığı “Korkma Ben Yanındayım” adlı dizide yer alacak. Şevket Çoruh, bu dizide “Nihat” adlı karakteri canlandıracak ve İnci’nin (Gökçe Güneş Doğruöz) babası olarak karşımıza çıkacak.

şevketçoruhh1

Arka Sokaklar'a Geri Dönecek mi?

Başarılı oyuncunun Arka Sokaklar'dan ayrıldığı zamanı düşünecek olursak 1 yılı geçti. Kendisinin yeni projelerde yer aldığı ve Kanal D dizisi Arka Sokaklar'a şu an için dönmeyeceği biliniyor. Ancak teklifleri değerlendirir ve bir şekilde diziye katılmayı kabul ederse sizlere bilgi vereceğiz. Kanal D'den konuyla ilgili henüz resmi açıklama gelmiş değil. Bu nedenle izleyicilere tavsiyemiz dizinin güncel gidişatını takip etmeleri ve İlan365 haber sitesi üzerinden yapılacak açıklamaları beklemek.