Pınar Deniz yaptığı açıklamalar ile kafaalrı karıştırmıştı. Şimdi de Kaan Urgancıoğlu’ndan itiraf geldi...

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Pınar Deniz yaptığı açıklamalar ile kafaalrı karıştırmıştı. Şimdi de Kaan Urgancıoğlu’ndan itiraf geldi...

Kanal D ekranlarının en iyi çıkış yapan dizisi Yargı’nın başrol oyuncuları Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu, uzun bir süredir hayranları tarafından bir aşk itirafı ile bekleniyorlardı.

Birbirine çok yakışan iki oyuncunun dizideki aşkı birçok kişinin hayali olmuşken, sırf bu yakıştırma için Pınar Deniz'in eski erkek arkadaşı Yiğit Kirazcı da ciddi boyutta bir lince maruz kalmıştı.

İkilinin gerçek hayatta da çift olmasını isteyen ve bunun için elinden geleni ardına koymayan hayranları için dünyadaki en önemli haber Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu aşkı desek yanılmış olmayız.

Yargı dizisinin yakışıklı Ilgaz’ını canlandıran Kaan Urgancıoğlu, bir iş toplantısının ardından gazetecilere yakalanınca açıklama yapmaktan da kaçamadı.

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu böyle eğlendi!

Kısa süre önce Pınar Deniz “Kaan’la güzel bir enerjimiz var, birbirimizi çok iyi tanıdığımız bir yerdeyiz. İnsanların yakıştırması bizim de hoşumuza gidiyor. Tabi o bir sinerji, bunu da yakalamak gerek” demişti.

Şimidi de Urgancıoğlu gazetecilere yaptığı açıklamada ”Biz çok keyif alıyoruz birlikte çalışmaktan. İnsanlar bizi yakıştırıyor, geçen Pınar söylemiş. Hakkikatten çok hoşumuza gidiyor, zaten maksat buydu, bizim yakışmamızdı” dedi.

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu Aşk 101 dizisinde güzel bir uyum ile anılmışlardı ancak sonrası Yargı'da olan hikayenin de etkisi ile bu yakıştırma ciddi bir hal aldı ve tüm hayranları da gözlerini bu ikiliye dikti.

Meslektaşı Yiğit Kirazcı ile ilişkisi geçtiğimiz aylarda sona eren Pınar Deniz’in adı her ne kadar şu sıralar avukat Nail Gönenli ile anılsa da Kaan Urgancıoğlu’nun ise sekiz yıldır Kiralık Aşk, Söz gibi dizilerde rol alan oyuncu Zeynep Oymak ile ilişkisi olduğu bilinse de ikilinin bu kadar fanatik bir hayran kitlesi varken bekledikleri o "aşk" haberini almaları an meselesi gibi.