Başrollerini Burcu Özberk ve İlhan Şen'in paylaştığı Aşk Mantık İntikam dizisine RTÜK ceza uyguladı!

Başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel'in yer aldığı ve kadrosunda Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu ve Mehmet Yılmaz gibi isimlerin yer aldığı FOX TV'nin iddialı yazlık dizisi cuma akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. 

Güney Kore’nin iddialı yapımı Canning Single Lady olan diziden uyarlanan, Fatih Aksoy ve Yağmur Ünal’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda  Umut Kırca'nın  oturduğu ve senaryosunu ise Özlem İnci Hekimoğlu ile Nil Güleç Ünsay'ın kaleme aldığı Aşk Mantık İntikam dizisine RTÜK'ten büyük şok!

Aşk Mantık İntikam dizisine ceza!

Toplumsal cinsiyet eşitliğine ters düşen ve kadına karşı  ayrımcılığı besleyen aşağılayıcı ifadeler olduğu kanaatiyle diziye idari para cezası ve program durdurma yaptırımı uygulandı.

Aşk Mantık İntikam konusu!

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

Esra dar geçimli bir ailenin çocuğudur. Hayatın zorluğundan sıkılarak yaşam standardının değişmesi için mühendis Ozan’la mantık evliliği yapmıştır. Ancak bu evlilikte maddi, manevi zorluklar yaşayınca evliliği bitirmek zorunda kalmıştır. Boşandıktan sonra Ozan, bir yazılım şirketi açıp çok zengin olur. Ve bir gün Esra bu şirkette işe başlar. Ozan, ondan nefret etse de aslında duyguları bitmemiştir. İkili intikam ateşiyle tutuşurken aşk ateşine düşer.