Aşk Mantık İntikam dizisinin Esra'sı Burcu Özberk kaza mı geçirdi? Burcu Özberk'e ne oldu? Burcu Özberk boyunluklu hali ile korkuttu!

Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra karakterine hayat veren Burcu Özberk ne kazası atlattı?

Fox Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Aşk Mantık İntikam dizisinin Esra'sı Burcu Özberk Instagram hesabından paylaştığı hikayede boyunlukly ve yorgun hali ile korkuttu.

İlhan Şen, Melisa Döngel ve Burak Yörük ile birlikte kamera karşısına geçen ve bu sezonun en çok izlenen yaz dizisi olan Kore uyarlaması Aşk Mantık İntikam dizisinin Esra'sı Burcu Özberk sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlü isimlerden birisi.

Burcu Özberk bu senede Aşk Mantık İntikam dizisi ile hayran kitlesini kaytladı. Ekranların başarılı ve özgün sahnelerle süslenen başarılı Afili Aşk dizisinden sonra Aşk Mantık İntikam dizisinde başarılı bir seçim yaparak reytinglerde yine yüksek bir dizide yer almayaı başaran Burcu Özberk kaza geçirdi.

Burcu Özberk kaza mı geçirdi?

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

Burcu Özberk instagram hesabına attığı storyde boyunluklu hali ile bir kaza mı gerçidi yoksa diziden bir sahne mi merak uyandırdı.

Burcu Özberk attığı hikayede bikinili ve bir botun üzerinde seyrederken boyunluk takıyor ve yorgun bir ifade ile görülüyordu. Özberk'in hayranları bu hikayeden sonra sosyal medyada "Burcu Özberk'e ne oldu? Kaza mı geçirdi?" diye sorarak merak ettiklerini dile getirdi. 

Boynu tutulduğu öğrenilen Burcu Özberk'in önemli bir durumu olmadığı öğrenildi.