Fox Tv'nin reytinglerde zirvede olan yaz dizisi Aşk Mantık İntikam dizisinin setinde olay çıktı! Sarhoş bir adam sette bir çocuğa saldırduı! İlhan Şen saldırıya uğrayan çocuğun yanından ayrılmadı!

Olay olay! Sezonun en yüksek yaz dizisi reytinglerini alan Fox Tv'de yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisi setinde saldırı şoku!

Burcu Özberk, İlhan Şen, Melisa Döngel ve Burak Yörük'ün başrolünde yer alan Aşk Mantık İntikam seyinde olay çıktı! İlhan Şen saldırıya uğrayan küçük çocuğun yanından ayrılmayarak kalpleri fethetti!

Aşk Mantık İntikam setinde sarhoş adam iddiası! Aşk Mantık İntikam dizisi setinden gerlen görüntüler şok etkisi yarattı. Görüntülerde İlhan Şen'in set ekibiyle birlikte saldırıya uğrayan küçük bir çocuğu sakinleştirmeye çalıştığı görüldü. 

SARHOŞ ADAM SALDIRDI! 

WhatsApp Image 2021-08-27 at 18.31.49 (1)

Aşk Mantık İntikam setinde çekimlerin olduğu sırada sarhoş bir adam seti bastı. Maltepe Beşçeşmeler'de yapılan çekimlerde sarhoş olduğu söylenen bir adam küçük bir oyuncu çocuğa saldırdı. Ortalık bir anda karışırken saldırıya uğrayan çocuk olay yerinden uzaklaştırılmaya çalışıldı.

POLİS EKİPLERİ GELDİ!

WhatsApp Image 2021-08-27 at 18.31.49

Sette çıkan olayın ardından polis ekipleri çekim yapıldığı yere geldi. 

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Dizinin Ozan'ı İlhan Şen'in saldırıya uğrayan küçük çocuğun yanından bir an ayrılmadığı görüldü. Saldırıya dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı.