Aslı Enver ve Önder Öztarhan aşkı 2022 yılının en çok konuşulan sürpriz açılarından biri olmuştu. Ünlü çiftin ilişkilerinin evliliğe doğru ilerlediği öne sürülürken Aslı Enver’den gelen şok hamle herkesi şaşkına çevirdi. Aslı Enver, sevgilisi Önder Öztarhan da sosyal medya hesabından takip etmeyi bıraktı. Ayrıca tüm fotoğrafları sildiği de öne sürüldü.

Güzel oyuncu Aslı Enver bir süredir iş insanı Önder Öztarhan ile birliktelik yaşıyordu. Çiftin beraber gayet mutlu olduğu ayrıca ailelerin de tanıştığı ve evlilik yolunda adımların atıldığı İddia ediliyordu. Ancak güzel Oyuncu Aslı Enver’den herkesi şaşırtan bir hamle geldi. Aslı Enver sevgilisi Önder Öztarhan sosyal medya hesabından takip etmeyi bıraktı. Peki, Aslı Enver ve Önder Öztarhan ayrıldı mı? Aslı Enver Önder Öztarhan Aşk bitti mi?

Aslı Enver takip etmeyi bıraktı

2022 yılının en sürpriz aşklarından olan Aslı Enver ve Önder Öztarhan aşkı bitti mi? evliliğe Doğru giden ilişkilerine güzel gittiğini her fırsatta söyleyen ailelerin de bu durumdan memnun olduğu bilinen dikilir sosyal medyada birbirlerini takip etmeyi bıraktı. Aslı Enver'in Önder Öztarhan’ı takipten çıkması ve aynı zamanda fotoğraflarını sevdiği iddia edilmesi üzerine çiftin ayrıldığı yönünde yorumlar gelmeye başladı.

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

Aileler tanışmıştı

Aslı Enver son olarak Kaan Urgancıoğlu ile Netflix’in Sen Yaşamana Bak isimli sinema filminde rol almıştı. Yaklaşık 6 aydan bu yana işadamı Önder Öztarhan ile aşk yaşayan Aslı Enver hiç beklenmedik bir hamle yaparak sevgilisini takipten çıkardı. İkilinin ailelerinin de tanıştığı ve aşklarını evliliğe doğru ilerlediği iddia edilirken gelen bu hamle ayrılığa yorumlandı. Henüz her iki taraftan da bu konu hakkında bir açıklama gelmedi.