Disney Plus’ın en büyükprojesi ve merakla beklenen dizisi Atatürk için artarda yeni açıklamalar geldi...

Sırası ile Aras Bulut İynemli, Emma Watson, Songül Öden, Sarp Akkaya’nın dahil olduğu projenin Temmuz ayında çekimlerine başlanması bekleniyor. 2023 yılında yani Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılında Disney Plus’ın Türk halkına armağanı olacak dizi her açıklanan haber ile beklentileri de arttırıyor.

Son zamanların en başarılı oyuncuları arasında gösterilen Esra Bilgiç de beklenen projeye dahil oldu. 

Geçtiğimiz sezon Ramo dizisinde başarılı bir çıkış yakalayan ve bu sezon ise Kanunsuz Topraklar dizisindeki başarısına rağmen sonlanan dizinin yıldızı Esra Bilgiç, yaz dönemini de çalışarak geçirecek.

Kanunsuz Topraklar'ın Gülfem'i Esra Bilgiç kendine hayran bıraktı - Son Dakika Magazin Haberleri

Esra Bilgiç’in diziye katılması ile birlikte özellikle uluslararası alanda dizinin daha fazla öne çıkma imkanı olacağı düşünülüyor zira özellikle Asya’daki birçok ülkede geniş hayran kitlesi bulunuyor.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Esra Bilgiç’in projede nasıl bir rolde yer alacağı ise henüz açıklanmadı. 

Ünlü oyuncunun ismi en son Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı önce Süslü Korkuluk olarak açıklanan, sonra Terzi olarak değiştirilen diziden, prensipte teklifi kabul etmesine rağmen yapımcının rahatsız edici taleplerini sebebi ile ayrıldığı biliniyor.